"Nākotnes karjeras recepte"

28. aprīlī Daugavpils 3. vidusskolā notika forums „Nākotnes karjeras recepte” (FUTURE RECEPTUS) par karjeras iespējām medicīnas un ķīmijas jomā.

No jaunā mācību gada Daugavpils 3. vidusskolā būs iespēja apgūt 2018. gadā licencētu jaunu programmu, kas saistīta ar medicīnas un ķīmijas jomu. Tā ietver padziļinātu apmācību bioloģijā, ķīmijā un jaunajos mācību priekšmetos – veselības mācībā un psiholoģijā.

28. aprīļa pasākumā notika tikšanās ar Rīgas Stradiņa universitātes, Rīgas Tehniskās universitātes, Latvijas Universitātes un Daugavpils Universitātes iestāžu pārstāvjiem, kuri augstskolā studēja medicīnu vai ķīmiju. Tie bija bakalaura, maģistrantūras vai doktorantūras studiju studenti, kuri informēja par studēšanas iespējām augstskolā – par izglītības iestādes fakultātēm, studiju programmām, iestāšanos, mācību nosacījumiem jo īpaši medicīnas, ķīmijas un bioloģijas jomā, kā arī citu aktuālu informāciju, kas interesēja foruma apmeklētājus.

Forumā piedalījās izglītības iestāžu 9.-12. klašu skolēni, to vecāki vai pārstāvji, kā arī citi interesenti. Skolēni bija no dažādām skolām – Daugavpils Valsts ģimnāzijas, J. Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas, J. Raiņa Daugavpils 6. vidusskolas, Daugavpils 3. vidusskolas, Daugavpils 10. vidusskolas, Daugavpils 12. vidusskolas, Daugavpils 15. vidusskolas, Daugavpils 16. vidusskolas, Daugavpils Centra vidusskolas, Daugavpils Saskaņas pamatskolas un Rīgas 1. Tālmācības vidusskolas skolēni.

Pasākuma noslēgumā uzstājās bijušie Daugavpils 3. vidusskolas dažādu gadu absolventi, kuri studēja vai studē medicīnu, ķīmiju un bioloģiju. Viņi dalījās savā studiju pieredzē RTU, RSU, DU vai LU, kā arī par darba gaitām pēc augstskolas absolvēšanas.

Bijušie absolventi pateicās Daugavpils 3. vidusskolas skolotāju kolektīvam par gūtajām zināšanām, tās palīdzēja iestāties augstskolā un viegli iejusties augstākās mācību iestādes 1. kursā.


 

Informāciju sagatavoja:

Latviešu valodas skolotāja

Iveta Kadiķe

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola