Erasmus+ projekts skolēnu redzējumā

Logo_Mozaic_small Lidzfinanse

Mēs, 10.klases skolēni, šajā mācību gadā esam Erasmus+ projekta “Eiropas kultūrmozaīkas mantojums” darba grupa.

Tas nozīmē ne tikai ceļojumus, jaunus iespaidus un draugus, bet arī nopietnu darbu, papildus mācības, iedziļināšanos tādās jomās, kā arhitektūra, mūzika, vēsture. Tas viss ir mūsu darba plānā. Mūsu pēdējais brauciens uz vidusskolu Spānijas pilsētā Velez-Malaga bija veltīts folklorai un mūsdienīgās mūzikas daudzveidībai katrā valstī, kultūras mantojuma bagātībai. Atgriežoties mājās, mēs daudz ko uzzinājām, daudz ko iemācījāmies. Pienācis laiks dalīties pieredzē, tāpēc nolēmām, ka vislabākais risinājums būs organizēt klases stundas mūsu skolā, kur mēs stāstīsim par Eiropas muzikālo mantojumu, rīkosim viktorīnas, dalīsimies ar stāstiem par mūsu piedzīvojumiem Spānijā un, protams, popularizēsim ERASMUS+ programmu. Gatavojoties klases stundām, nedaudz uztraucamies, vai viss būs veiksmīgi un interesanti mūsu skolas biedriem, bet galu galā mūsu darbs bija novērtēts un, mūs uzslavējot, bija daudz jautājumu no skolēnu puses un skaļi aplausi.

Pateicoties ERASMUS+ projektam, mēs ne tikai mācījāmies un uzlabojām valodas prasmes, bet arī atbrīvojāmies no kompleksiem un kļuvām brīvāki komunikācijā ar ikvienu cilvēku, attīstījām prasmi droši uzstāties auditorijas priekšā, vadīt prezentācijas, paplašinājām redzesloku un daudz ko citu! Paldies projektam! Ar nepacietību gaidām mūsu jaunos draugus aprīlī pie sevis ciemos!

Daugavpils 3. vidusskolas Erasmus+ programmas projektu The cultural mosaic of Europe-Influences andcross-influences in European civilization (“Eiropas kultūrmozaīkas mantojums”) līdzfinansē Eiropas Savienība. Vairāk par Erasmus+ programmu var uzzināt Valsts izglītības attīstības aģentūras mājaslapā www.viaa.gov.lv sadaļā Erasmus+.

Informāciju sagatavoja

Daugavpils 3.vidusskolas 10.b klases skolēni:

Samira Garajeva

Evita Franckeviča

Dace Mileviča

 

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola