Daugavpils 3. vidusskola apkopo “VRClass4us” projekta starpposma rezultātus Polijā

Lidzfinanse

Maija vidū Erasmus+ projekta “VRClass4us” (“Virtuālas realitātes klase mums”) dalībnieki no Spānijas, Turcijas, Rumānijas un Latvijas ieradās XVI gs. beigās dibinātajā Polijas pilsētā Zamoscā (Zamość), lai analizētu paveikto darbu un apspriestu nākotnes plānus.

Skolas direktors Bohuslavs Klimčuks (Bogusław Klimczuk) iepazīstināja ar savas izglītības iestādes darbu, kur kreatīvā darbinieku komanda īsteno 13 dažādus projektus skolotājiem un skolēniem. Mūsu partneru skola ir viena no piecām labākajām savā reģionā, un kolektīvs ir ļoti ieinteresēts starptautiskā sadarbībā vairākās jomās. Viesmīlīgie liceja skolēni veica aizraujošu ekskursiju savā izglītības iestādē, kas apvieno pamatskolu, ģimnāziju un liceju.

Spānijas koordinatoru vadībā komanda pārrunāja pirmā gada auglīgos darba rezultātus: projekta vietnes un video kanāla izveidi, skolēnu Prezi prezentāciju izveidi fizikā un matemātikā un tulkojumu no valsts valodas uz angļu valodu katrā valstī, kā arī skolotāju apmācību.  Pēc tam tika izstrādāts darba plāns tuvākajai nākotnei.

Šis projekts dod iespēju mācīt, mācīties un gūt zināšanas inovatīvi. Apbruņojušās ar jaunām idejām, delegācijas turpinās strādāt, un septembra sākumā mūsu Daugavpils 3. vidusskola pieņems ārvalstu delegācijas, lai koordinētu kopīgu darbību un iepazīstinātu viesus ar mūsu pilsētu un valsti.

Daugavpils 3.vidusskolas Erasmus+ programmas projektu „ VRClass4us” līdzfinansē Eiropas Savienība. Vairāk par Erasmus+ programmu var uzzināt Valsts izglītības attīstības aģentūras mājaslapā www.viaa.gov.lv sadaļā Erasmus+.

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils 3.vidusskolas

angļu valodas skolotāja

Irena Rožko


01

02

03

04

05

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola