Virtuālā realitāte Daugavpils 3. vidusskolā

Lidzfinanse_Erasmus_progr_logo_1

Turpinot darbu ar virtuālo klasi Spānijas, Polijas, Rumānijas, Turcijas un Latvijas (L. Koroševska, Ž. Majevska un I. Kazakeviča) pārstāvji devās uz Briseli, kur veselu nedēļu (no 19. līdz 23. martam) notika mācības darbam ar programmu, kas dod iespēju pārveidot Prezi prezentāciju 3D formātā.

Šīs vizītes mērķis bija iepazīties ar Unity programmu, instalēt to savā ierīcē un,  balstoties uz mūsu skolēnu divām labākajām iepriekš izveidotajām Prezi prezentācijām, izveidot pilnvērtīgu, mācību 3D spēli.

Spānijas kolēģi, kuriem ir liela pieredze virtuālo tehnoloģiju izmantošanā, praktiskajās nodarbībās dalījās savā pieredzē ar projektu dalībvalstu skolotājiem, kā arī augsti novērtēja mūsu skolēnu darbus,  kurus mēs prezentējām nedēļas beigās un izmantojām mācību spēles izveidošanā.

 

Daugavpils 3. vidusskolas Erasmus+ programmas projektu „ VRClass4us” līdzfinansē Eiropas Savienība. Vairāk par Erasmus+ programmu var uzzināt Valsts izglītības attīstības aģentūras mājaslapā www.viaa.gov.lv sadaļā Erasmus+.           

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils 3.vidusskolas

angļu valodas skolotāja

Ināra Kazakeviča

IMG_20180322_124219

IMG_20180320_111524-min

IMG_20180322_112736-min

foto

foto2

foto3

foto5


 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola