Metodiska diena

24.01.2018. notika metodiskā diena,  kuras ietvaros darba grupa, kas strādā projektā "Scan your city & Culture" pastāstīja par projektu un dalījās savā pieredzē ar kolēģiem.

Projekta ietvaros 8.klases skolēni  patstāvīgi veido dažāda veida video un prezentācijas angļu valodā (piemēram, “Christmas in Latvia”, “Our country Latvia”) lai iepazīstinātu skolēnus no Itālijas un Spānijas ar mūsu valsti un kultūru. Projekta galvenais mērķis ir iepazīstināt studentus ar savu pilsētu un kultūru inovatīvā un digitālā veidā. Projekta laikā tiks izveidots speciāls blogs, kurā tiks atspoguļotas visas darbības, kas tika veiktas šī projekta laikā. Tiks izveidoti un izvietoti video prezentācijas videoklipi, brošūras, videomateriāli, tiks radīti materiāli, radio podkasti, audio gidi, foto galerijas un citi vispasaules audiovizuālie materiāli un dokumenti, un tie būs pieejami ikvienam, kuru tas interesēs. Katru mēnesi skolēniem jāaizpilda darbs, piemēram: iepazīšanās video; klases kolāža; parādīt Ziemasvētku atmosfēru savā pilsētā. 

Veidojot dažāda veida prezentācijas, 8.klases skolēni attīsta angļu valodas zināšanas un pilnveido prasmi strādāt komandā, patstāvīgi veidojot interesantus video un prezentācijas skolēniem no Itālijas un Spānijas. Turklāt skolēni ne tikai uzlabo komunikācijas prasmes, bet arī informātikas prasmes un ģeogrāfijas zināšanas. Tagad viņi veido prezentāciju par Latviju, lai iepazīstinātu skolēnus  Itālijā un Spānijā ar mūsu valsti un kultūru.

Informāciju sagatavoja:

angļu valodas skolotāja

Oksana Zuboviča

 

DSC08804-min

DSC08819-min

DSC08823-min

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola