Ziemassvētku un Jauno gadu prezentācijas veidošana

Daugavpils 3.vidusskolas 8.klases skolēni šogad piedalās starptautiskā projektā ar Spāniju un Itāliju "Scan your city and culture with Apps" (“Pilsētas vide caur aplikāciju prizmu”).

Projekta ietvaros skolēni aktīvi iesaistās dažādās aktivitātēs: katra valsts (Spānija, Itālija, Latvija) zīmē logo, pēc tam balso un izvēlas vislabāko logo. Katra valsts filmē video un zīmē plakātu, kur viņi iepazīstina cits citu ar sevi un savu valsti. Turklāt, iepriekšējā nedēļā  mūsu skolas skolēni veidoja prezentāciju angļu valodā par Ziemassvētkiem. Viņi stāstīja, kā cilvēki Latvijā tradicionāli svin Ziemassvētkus un Jauno gadu. Projekta ietvaros mūsu skolas skolēni attīsta komunikācijas prasmi, prasmi strādāt komandā un attīsta savas angļu valodas zināšanas.

01

02

03

04

05

06

 

Informāciju sagatavoja:

Angļu valodas skolotāja

Oksana Zuboviča

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola