PATEICOTIES ERASMUS+ POJEKTAM, DAUGAVPILS 3. VIDUSSKOLĀ VIRTUĀLĀ KLASE KĻŪS PAR REALITĀTI
Lidzfinanse

Jaunās tehnoloģijas ir mūsu ikdienas neatņemama sastāvdaļa. Tās bērna dzīvē ienāk jau ļoti agrā vecumā. Vēl pirms bērns ir iemācījies staigāt un runāt, viņš, visticamāk, jau prot pārslidināt pirkstiņu pār viedtālruņa ekrānu, lai to atbloķētu. 

 

Skolotāji nepārtraukti meklē jaunas metodes un veidus, lai pievērstu un noturētu šādu bērnu uzmanību. Spānijas, Latvijas, Polijas, Rumānijas un Turcijas pārstāvji nolēma apvienoties kopīgā projektā Erasmus+ “VRClass4us”.

Lai iecerēto veiksmīgi realizētu dzīvē, projekta grupa decembra sākumā (no 4. līdz 8. decembrim) tikās Spānijas pilsētā Barselonā, kas ir projekta koordinatora valsts, lai saplānotu nepieciešamās aktivitātes un koriģētu darba procesā nepieciešamās izmaiņas, kopumā projekts ilgs divus gadus.

Spāņu kolēģi, kuriem ir liela pieredze virtuālo tehnoloģiju izmantošanā, praktiskajās nodarbībās dalīsies savā pieredzē ar projekta dalībvalstu skolotājiem un skolēniem. Šīs zināšanas un prasmes veiksmīgi tiks lietotas mācību procesā visās projektā iesaistītajās dalībvalstīs. Skolēni varēs doties virtuālā ceļojumā pa valstīm un kontinentiem, iegūstot jaunas zināšanas un nostiprinot jau esošās, tā iegūstot virtuālos punktus. Daugavpils 3. vidusskolas projekta dalībnieki atrodas lielu mācību procesa pārmaiņu priekšā, kas atbilst mūsdienu prasībām.

Lai rastu jaunas idejas un padziļināti apgūtu mācību priekšmetu, jauno tehnoloģiju pielietošana ir neatņemama 21. gadsimta sastāvdaļa. Virtuālā realitāte palīdzēs skolēniem savstarpēji sadarboties ar dažādu interaktīvo līdzekļu palīdzību, kā arī palīdzēs labāk izprast mācību materiālu. Dalība projektā uzlabos digitālās prasmes gan skolēniem, gan skolotājiem, bet virtuālās realitātes priekšmetu izmantošana skolēniem ļaus mācīties motivējošā un inovatīvā vidē.

Daugavpils 3. vidusskolas Erasmus+ programmas projektu „ VRClass4us” līdzfinansē Eiropas Savienība. Vairāk par Erasmus+ programmu var uzzināt Valsts izglītības attīstības aģentūras mājaslapā www.viaa.gov.lv sadaļā Erasmus+.           

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils 3.vidusskolas

angļu valodas skolotāja

Irena Rožko

1

2

3

4

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola