Daugavpils 3. vidusskolas vizīte Polijā

 logo

Daugavpils 3. vidusskolā tika uzsākts darbs jaunā Erasmus + projektā “The cultural mosaic of Europe-Influences and cross-influences in European civilization”. Projekta partnervalstis ir Spānija, Grieķija, Polija un Latvija.

Projekts piedāvā vēsturisku un māksliniecisku analīzi dažādās sabiedrībās, kas ir iesakņojušās Eiropas teritorijā laika gaitā, un ļauj pārdomāt savas jūtas un to izpausmes idejas, gaumi un emocijas. Studenti attīstīs savu kritisko domāšanu, iegūs dziļākas zināšanas un izpratni par Eiropas vēstures un kultūras mantojumu.

Projekts ir sadalīts 5 daļās: vēsture, arhitektūra un māksla, mūzika, dejas, ēdiens un svinības.

Skolotāji visa projekta laikā veidos metodiskus līdzekļus saviem mācību priekšmetiem  (vēsture, fizika, matemātika, vizuālā māksla, sports), tie tiks izpētīti un izmantoti projekta beigās. Didaktiskās nodaļas koncentrēsies uz mūsu studentu analītiskās un kritiskās domāšanas prasmju attīstību.

Projekta galvenais partneris ir Polija, tāpēc pirmā tikšanās notika Polijā, Inovroclavā. Tikšanās notika no 28. līdz 30. novembrim. Tikšanās laikā tika apspriesti visi organizatoriskie jautājumi, apspriesti uzdevumi, kurus jāsagatavo bērniem uz nākamo tikšanos. Pirms projekta grupas darba bija iespēja iepazīties ar Gimnazjum 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi skolu, apmeklēt dažas stundas. Vismazākie skolas bērni sagatavoja mazo priekšnesumu angļu valodā, kur viņi sasveicinājās ar viesiem no partnervalstīm.

Trešdien, pēcpusdienā skolotāji apmeklēja pilsētu Torun, kur katrs projekta dalībnieks uztaisīja savu piparkūku.

Pirms nākamās tikšanās Itālijā, skolēni nopietni nodarbosies ar  savas valsts un savas partnervalsts vēstures izpēti, lai tikšanās laikā parādītu savas zināšanas.

Daugavpils 3. vidusskolas Erasmus+ programmas projektu „ The cultural mosaic of Europe-Influences and cross-influences in European civilization” līdzfinansē Eiropas Savienība. Vairāk par Erasmus+ programmu var uzzināt Valsts izglītības attīstības aģentūras mājaslapā www.viaa.gov.lv sadaļā Erasmus+.

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils 3. vidusskolas

direktora vietniece un angļu valodas  skolotāja

Alina Jeremenko un Jeļena Smuļko

IMG-20171201-WA0003

IMG-20171201-WA0004

IMG-20171205-WA0000

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola