Pirmā transnacionālā tikšanās

Lidzfinanse_Erasmus_progr_logo_1

Daugavpils 3.vidusskolas skolēni popularizēs savu pilsētu ERASMUS+ projekta ietvaros.

Rudens pēdējā mēnesī Daugavpils 3.vidusskolas skolotāji un skolēni uzsāka jaunu Erasmus+ programmas stratēģisko skolu sadarbības partnerības projektu “Pilsētas vide caur aplikāciju prizmu” (Scan your city and culture with Apps)  realizāciju.

Projekta mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar savām pilsētām un kultūrām inovatīvā un digitālā veidā. Skolēniem būs atļauts izmantot palīgierīces, piemēram, viedtālruni vai klēpjdatoru, taču galvenais rīks būs planšetdators. Tiks izveidota digitāla platforma "Digitālā pastaiga pa manu pilsētu". Ideja ir tāda, ka skolēni parāda savu pilsētu citiem skolēniem, skolām un ikvienam, kas vēlas to izmantot, inovatīvās metodēs, piemēram, virtuālā un paplašinātā realitāte, 360 grādu videoklipi, Hroma tehnika, QR kodi, video rediģēšanas lietotnes, audio ceļveži.

Projekta laikā tiks izveidots speciāls blogs, kurā tiks atspoguļotas visas darbības, kas tika veiktas šī projekta laikā. Tiks izveidoti video prezentāciju videoklipi, brošūras, videomateriāli, radio podkasti, audio gidi, foto galerijas un citi vispasaules audiovizuālie materiāli un dokumenti, un tie būs pieejami ikvienam, kuru tas interesēs. Metodiskais ceļvedis angļu valodā sagatavos mācībspēku, kas raksturos visus apmaiņas procesus, kuri ir iegūti prakses un sadarbības rezultātā projekta ietvaros..

Galvenais projekta koordinators ir spāņu skola Colegio Salesiano San José ar savu pieredzējušo pedagogu komandu. Neatņemams nosacījums starptautiskajās tikšanās ir projekta koordinatora un skolas administratora klātbūtne delegācijas sastāvā. Tāpēc no 8.novembra līdz 11.novembrim mūsu skolas delegācija (skolas direktors Vitālijs Azarevičs un direktora vietniece A.Jeremenko) devās uz Salamanku, Spānijā.

Tika pavadītas trīs saspringtas dienas  projekta darbā, kuru laikā radošie projekta pārstāvji iepazīstināja klātesošos ar savām mācību iestādēm, pilsētām un valstīm. Galvenais šīs tikšanas mērķis bija saplānot turpmāko darbu.

Spēka un entuziasma pilni mēs atgriezāmies rudenīgajā Latvijā, lai īstenotu iecerēto.  Priekšā mums ir divi interesanti projekta gadi. Mēs ticam, ka veiksmīgi sasniegsim savu mērķi un dalīsimies pieredzē gan ar savas skolas kolēģiem, gan ar pilsētu un Latgales novada skolu skolotājiem.

Daugavpils 3.vidusskolas Erasmus+ programmas projektu „ Scan your city and culture with Apps” līdzfinansē Eiropas Savienība. Vairāk par Erasmus+ programmu var uzzināt Valsts izglītības attīstības aģentūras mājas lapā www.viaa.gov.lv sadaļā Erasmus+

 

Daugavpils 3.vidusskolas

direktora vietniece

Alina Jeremenko

IMG_0132

IMG_0133-min


 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola