Mūsu franču valodas skolotāja paaugstina savu kvalifikāciju Frāncijā

Lidzfinanse_Erasmus_progr_logo_1

Skolotājs ir mācīšanās kompetenču arhitekts

Daugavpils 3. vidusskola aktīvi iesaistās Erasmus+ projektos. Pagājušajā mācību gadā ar skolas administrācijas atbalstu tika izstrādāts projekts „Skolotājs ir mācīšanās kompetenču arhitekts”.

Kad projekts tika apstiprināts, franču valodas skolotāja Jeļena Smuļko šī gada oktobrī apmeklēja kursus „Total Immersion Course in Lyon for Primary Teachers” Francijas pilsētā Lionā. Projekta ietvaros, lai nodrošinātu efektīvu un kvalitatīvu mācību procesu, skolotāja paaugstināja profesionālās kompetences. Kursu laikā tika pētīta dziesmu izmantošanas metode franču valodas mācīšanai, kā arī papildinātas zināšanas par mūsdienu Francijas kultūru, kas palīdzēs attīstīt skolēnos kultūras izpratnes kompetenci, pielāgojot apgūtās zināšanas mācību stundās.

Kursos pavadītais laiks paliks atmiņā ar viesmīlīgo uzņemšanu, kultūras un tradīciju iepazīšanu un tikšanos ar pieredzējušiem lektoriem.

Jaunu iespaidu un pieredzi guvusī projekta dalībniece Jeļena Smuļko iegūtās zināšanas ir gatava realizēt praktiskajā darbā ar skolēniem, kā arī ar kolēģiem dalīties pieredzē un iespaidos, un arī ar jaunapgūtajām metodēm.

Daugavpils 3. vidusskolas Erasmus+ programmas projektu „Skolotājs ir mācīšanās kompetenču arhitekts” līdzfinansē Eiropas Savienība. Vairāk par Erasmus+ programmu var uzzināt Valsts izglītības attīstības aģentūras majaslapā www.viaa.gov.lv sadaļā Erasmus+.

J_smulko_1

J_Smulko_2 

Informāciju sagatavoja:

Angļu un franču valodas skolotāja

Jeļena Smuļko

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola