ERASMUS+ projekta "Apgūstot skaisto" pirmā gada rezultāti

Jaunā mācību gada sākumā mūsu informātikas skolotājs Dmitrijs Lapkovskis prezentēja ERASMUS+ projekta "Learning Beauty" (Nr. 2015-1-IT02-KA219-015285_3) pirmā gada rezultātus. Dmitrijs stāstīja par projekta veiksmīgu norisi, kā projektu grupa veiksmīgi īstenoja projekta mērķus un uzdevumus.

Projekta gaitā skolēni pētīja tehniskās izglītības priekšrocības, raisīja savu interesi par to. Viņi kopā ar skolotājiem ar jauno tehnoloģiju (CAD, 3D printeri, 3D skeneris, programmēšanas rīki u.c.) palīdzību veidoja dažādus priekšmetus. Projekta laikā tika izmantoti tiešsaistes IKT avoti, materiāli, kas tiks aprobēti reālajā mācību procesā un integrēti mācību programmā.

Skolotājs Dmitrijs stāstīja arī par robotikas sacensībām "Legomindstorm", kurās projekta ietvaros piedalījās mūsu skolas skolēni. Šīm sacensībām skolēni gatavojās ar īpašu degsmi, jo šādā līmenī viņi startēja pirmo reizi. Sacensības pagāja veiksmīgi,kas liecina par to, ka laiks tika pavadīts lietderīgi.

2017./2018.m.g. mūsu projekta grupai jāpastrādā cītīgi, viņiem jāapgūst daudz jaunu zināšanu un iemaņu, iemācīties programmēt jaunus robotus, darboties ar 3D printeriem utt.Tāpat viņi viesosies arī pie saviem partneriem Polijā un Čehijā, tur mūsu uzdevums būs parādīt, ko mēs apguvām projekta gaitā.

Vēlam mūsu skolas projekta dalībniekiem iegūt labu pieredzi, papildināt savas svešvalodu zināšanas, kā arī veiksmīgi īstenot projekta mērķus un uzdevumus!


DSC04210

DSC04211

DSC04212

 

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola