Visa klase turpina sportot

      Š.g. 1.novembrī 7.a un 3.b klases skolēni devās uz “Arēnu Rīga”, kur pulcējās gandrīz 8000 Latvijas Olimpiskās komitejas organizētās programmas “Sporto visa klase” dalībnieku no visas Latvijas, lai aizraujošā un plašā atklāšanas ceremonijā dotu svinīgu startu programmas 6.sezonai. 

     Projekts “Sporto visa klase” ir nozīmīgs visai Latvijai: tas rosina jauniešus būt aktīviem, mērķtiecīgiem, līdzdarboties un jau no mazotnes izvēlēties veselīgu un sportisku dzīvesveidu. Tāpēc arī mūsu skolas skolēni ar lielu prieku iesaistās šajā projektā. 3.b klases skolēni turpina projektu, bet 7.a klases skolēni šogad uz atklāšanu devās absolventu lomā.

      Programmas jaunie dalībnieki saņēma oficiālo programmas piederības zīmi – karogu, kā arī kopā ar Latvijas labākajiem sportistiem – Anastasiju Kravčenoku, Aļonu Ostapenko, Jāni Blūmu, Reini Nitišu un Sindiju Bukšu nodeva programmas “Sporto visa klase” svinīgo zvērestu.

      “Arēnā Rīga” atklāšanas pasākumā skolēni priecājās arī par dažādiem izklaidējošiem elementiem – talismanu parādi ar programmas “Sporto visa klase” talismaniem Klasīti un Klasēnu priekšgalā, gaismu izrādi, priekšnesumiem no “Green trial” un “Moto trial” dalībniekiem, kurus paspilgtināja mūziķi no grupas “Sub Scriptum”, bet izklaides programmas noslēgumā ar lielām ovācijām “Arēnā Rīga” tika sagaidīta grupa “Bermudu divstūris”.

 

sporto_visa_klase_1_11

Informāciju sagatavoja:

skolotājas

Marta Ivanova un

Ļubova Kravceviča


 

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola