“Sporto visa klase” 5. sezonas atklāšana

Trešdien, 31.oktobrī, “Arēnā Rīga” pulcējās gandrīz 7000 Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētās programmas “Sporto visa klase” dalībnieku, lai grandiozā atklāšanas ceremonijā dotu svinīgu startu programmas 5.sezonai. Šajā lielajā pulkā bijām arī mēs, Daugavpils 3. vidusskolas 2.b, 6.a un 7.b klases skolēni un skolotāji, kā arī vecāki.

Pasākumu ar savu klātbūtni pagodināja Valsts prezidents Raimonds Vējonis, kurš savā uzrunā bērniem novēlēja būt vienotiem un darboties komandā.

Programma “Sporto visa klase” četru gadu laikā ir ļoti strauji attīstījusies, no sešām pilotklasēm pirmajā gadā, kurā bija arī jau šobrīd 7.b klases skolēni kopā ar klases audzinātāju M.Matosovu un sporta skolotāju S.Vasiļjevu, līdz 336 klasēm, kas uzsāka piekto sezonu. Kopumā piecas reizes nedēļā sporta stundas aizvadīs nu jau gandrīz 8000 bērnu no visiem Latvijas reģioniem. No mūsu skolas turpina dalību šajā mācību gadā 6.a klases skolēni kopā ar jauno klases audzinātāju Ļ.Kravceviču un sporta skolotāju S.Smirnovu. Kā arī pirmo gadu uzsāka 2.b klases skolēni kopā ar klases audzinātāju E.Veceli un sporta skolotāju S.Vasiļjevu

“Arēna Rīga” atklāšanas pasākumā dalībniekus priecēja dažādi izklaidējoši elementi – talismanu parāde ar programmas “Sporto visa klase” talismaniem Klasīte un Klasēns priekšgalā, gaismu izrāde, priekšnesumi no “Green trial” un hip-hop māksliniekiem, spraigus paraugdemonstrējumus rādīja karatē skolas audzēkņi un ielu vingrotāji, bet bungu performances solo izpildīja talantīgais buņģieris Andžejs Grauda. Savukārt visa noslēgumā ar neilgu koncertu bērnus priecēja grupa “Bermudu divstūris”.

foto_iSmile_lv_0022-min

foto_iSmile_lv_0043-min

IMG_8217_photo-resizer.ru 

Informāciju sagatavoja:

direktora vietniece izglītības jomā un 2.b klases audzinātāja E.Vecele

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola