Maģija vai meistarība

SkolasSoma

7.a un 7.b klases skolēni noskatījās virtuālās ekskursijas tiešsaistes ierakstu Pecolli Iluzionisma teātrī “Mystero”, kas bija iespējams, pateicoties iniciatīvai “Latvijas skolas soma”.

Virtuālās ekskursijas laikā Iluzionisma teātra un muzeja “Mystero” izveidotāji, burvju mākslinieki Dace, Dante un Enriko Pecolli (Pezzoli), iepazīstināja ar burvju skatuves mākslas noslēpumiem un attīstības vēsturi Latvijā un pasaulē.

BurvjuMaksla_1

Skolēni tika aicināti ielūkoties visās Iluzionisma muzeja “Mystero” istabās – Alberta hallē, Zelta istabā, Hudini istabā, Mistēriju istabā un citās.

Skolēnus iespaidoja cilvēka levitācijas iespējamība un iespēja būt daļai no “trīsgalvainas Amazones džungļu puķes” ilūzijas.

Ekskursija bija interesants ieskats iluzionisma vēsturē Latvijā, iespēja uzzināt par spilgtākajiem Latvijas iluzionistiem 19.gadsimtā un 20.gadsimta sākumā.

Pēc nodarbības daudziem skolēniem radās interese iemācīties kādu triku, kā arī vairāk uzzināt par šīs mākslas vēsturi, ko nākamajā klases stundā viņi parādīja un pastāstīja klasesbiedriem. Abrakadabra!

BurvjuMaksla_2

Ja arī jūs vēlaties iemācīties kādu triku, noskatieties pamācību no Edžus: https://youtu.be/cL0WjlMCFU8 

BurvjuMaksla_3


Informāciju sagatavoja:

Daugavpils 3.vidusskolas

7.a klases audzinātāja

Olga Vasiļjeva,

7.b klases audzinātāja

Jeļena Kasecka

 
Daugavpils 3. vidusskola