Kopā ar Alisi nokļūt brīnumzemē

SkolasSoma

Mātes dienas priekšvakarā, 8.maijā, 2.c klases skolēni izmantoja iniciatīvas “Latvijas skolas soma” piedāvājumu un noskatījās cirka izrādi “Alise brīnumzemē” .

Izrāde “Alise brīnumzemē “ skolēniem ļoti patika – spilgtie tēli ar košām dekorācijām radīja labu iespaidu. Atmiņā palika visdažādākie tēli – gan Trusis un Alise, gan pūķis un Cepurnieks, gan brāļi akrobāti.

Izrādes laikā bērni redzēja gan trikus, gan akrobātikas priekšnesumus, par kuriem skolēni bija sajūsmā. “Man patika triki un mākslas vingrošana – es saprotu, cik tas ir grūti un tas mani iedvesmo!“, raksta Anastasija Vasiļjeva. ”Ļoti patika un pārsteidza maģiskais triks izrādes beigās, kad cilvēks tika paslēpts zem segas, pacēlās virs zemes un galu galā pazuda,“ tā raksta Akims Voronovs. ”Es gribētu būt Klauns, jo viņš spēlēja vienlaicīgi vairākus instrumentus,” tā raksta Iļja Kļujevs.

Bērniem patika tas, ka cirka mākslinieki interesanti iesaistīja izrādē arī skatītājus.

Protams, bērniem ļoti patika arī specefekti, kas tika izmantoti izrādē: gaismas, burbuļu šovs, pūķis skatītāju rindās. “Man patika akrobāts, kurš stāvēja uz krēsliem; tas bija bīstami, bet viņam viss izdevās. Mani pārsteidza numurs, kad mājiņā maza lelle pārvērtās lielā Alisē un kā lellēm mainījās kleitas. Un ļoti patika, ka skatītāji varēja mētāties ar spilveniem zālē, un uz viņiem krita tik daudz burbuļu, bija ļoti iespaidīgi, es arī gribētu atrasties šajā zālē,” tādi iespaidi par izrādi ir Aleksejam Orlovam.

Liels paldies iniciatīvai “Latvijas skolas soma” par virtuālu iespēju apmeklēt cirka izrādi šajā pandēmijas laikā, skolēni to ļoti novērtēja!

 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils 3.vidusskolas

2.c klases klases audzinātāja

Iveta Kaķeševa

 
Daugavpils 3. vidusskola