Iluzionisma teātris un mistērijas

SkolasSoma

                Cilvēkus visos laikos ir aizrāvis viss noslēpumainais, mistiskais un maģiskais. Arī mūsdienās maģija, burvju mākslinieki un viņu rādītie triki ir populāri un ieņem noteiktu nišu mākslas pasaulē. Pateicoties iniciatīvai "Skolas soma", 9.b, 8.c un 7.a klases skolēniem bija dota iespēja pavērt vaļā mistiskās skatuves priekškaru un ieskatīties maģiskās mistērijas pasaulē.

                Notikuma gaidās 9.b klases skolēni sagatavoja krustvārdu mīklu prāta asināšanai saviem jaunākajiem skolas biedriem no 8.c un 7.a klases, ar kuru viņi teicami tika galā.

                Virtuālās ekskursijas laikā varēja izsekot iluzionisma mākslas līkločiem no pagātnes līdz mūsdienām, izmēģināt savas burvju mākslinieka spējas, iemācīties atjautīgu triku, uzzināt daudz interesanta par pasaulē un Latvijā populāriem iluzionistiem jeb burvju māksliniekiem.

                Skolēni atzīmē: "Man ļoti patika skatīties iluzionisma muzeja “Mystero” nodarbību.

Man bija ļoti interesanti klausīties par iluzionisma vēsturi, kā arī pamēģināt dažādus trikus."

                Iedvesmojušies no mistērijām, skolēni vizuālās mākslas stundā, balstoties uz savām asociācijām, veidoja maģiskās kolāžas.

                9.b un 8.c klases skolēni iniciatīvai "Skolas soma" novēl sajust maģiju un uzburt daudz interesantu un dažādu nodarbību arī turpmāk!

Misterija_1

Misterija_2

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils 3.vidusskolas

9.b un 8.c klases skolēni,

klases audzinātājas

Solvita Lazdāne un

Daiga Vasiļjeva

 

 

 
Daugavpils 3. vidusskola