Izrādes „Džeina Eira” apmeklējums
Latvijas_skolas_soma_LOGO

       Projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros skolas 11.klašu skolēni š.g. 28.novembrī apmeklēja mūziklu par mīlestību un godu “Džeina Eira“.

            Ieskaujošs mūzikls par mīlestību starp Ročestera kungu un viņa guvernanti Džeinu Eiru. Džeina Eira ir sieviete ar grūtu likteni, ar stipru gribasspēku, plašu un laipnu dvēseli, kurā mijas cīņa starp vēlmi ļauties savām jūtām un nezaudēt savas balss nozīmību un savu neatkarību. Mūzikla “Džeina Eira” autori ir komponists Kims Breitburgs un dzejnieks Karens Kavalerjans no Krievijas, režisors - Oļegs Šapošņikovs. Šajā izrādē lomas vienlaicīgi tiek attēlotas vairākās dimensijās: personāža emocijas uz skatuves ataino gan dramatiskais aktieris, gan solists ar vokālo izpildījumu, gan dejotājs caur savu plastiku. 

         Džeinu Eiru izrādē spēlē aktrise Jeļena Ņetjosina, misteru Ročesteru – Aleksandrs Komarovs. Mūs iespaidoja aktieru spēle, viņi ļoti precīzi un profesionāli attēloja savu varoņu raksturu. Īpaši gribas izcelt jauno aktrisi, 5 gadus veco Anastasiju Gžibovsku, kura, neskatoties uz savu vecumu, pārsteidza ar harizmu un spēlēšanu uz skatuves.

             Fantastiska izrāde! Mums ļoti patika! Izrāde bija kā glezna - vizuāli ļoti spēcīga. Stāsts par mīlestību tiek no jauna pastāstīts veidā, kādā to var atkal dzirdēt un redzēt.

             Mēs esam pateicīgi par iespēju redzēt šo neticami krāšņo mūziklu!

 

Informāciju sagatavoja:

11.a klases skolniece

Jeļena Skrobova

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola