Māla mākslas centra apmeklējums.

Latvijas_soma

30.maija pēcpusdienā projekta “Latvijas skolas soma “ ietvaros Daugavpils 3.vidusskolas 5.b klases skolēniem bija iespēja apmeklēt Daugavpils Māla mākslas centru.

Mākslas centrā mūs laipni sagaidīja un uzņēma . Ekskursijas sakumā skolēnus iepazīstināja ar mākslas centra rašanās vēsturi, kā arī varēja apskatīt izstādi ar dažāda veida darbiem, kurus darinājuši mūsu pilsētas ķeramiķi.

Skolēni varēja iepazīties ar profesionāla ķeramiķa darbu un tā īpatnībām, kā arī paši piedalījās meistarklasē. Meistarklases laikā katram tika iespēja izbaudīt sevi ķeramiķa lomā, kā arī strādāt ar mālu – skolēni mīcīja, veidoja un fantazēja. Meistarklases rezultātā radās daudz interesantu darbiņu,kurus atstājām uz tālāku apstrādi- dedzināšanu ceplī. Tad darbiņi ceļos uz skolu, kur katrs skolēns varēs paņemt sev par piemiņu sevis gatavoto priekšmetu.

Šī ekskursija bērniem ļoti patika- daudzi Māla mākslas centru apmeklēja pirmo reizi.Izsakām lielu paldies visiem, kas ir radījuši šādas iespējas,kur skolēniem ļauts iepazīt sev vēl nezināmo.

 

Informāciju sagatavoja

skolotāja Iveta Kaķeševa

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola