Berķenele. (8.a kl.)

Latvijas_soma

Ar ko skolēniem saistās šis vietvārds? Ļoti bieži – ne ar ko īpašu, tikai vieta netālu no Daugavpils. Tāpēc liels paldies iniciatīvai “Skolas soma”, kas ļāva pamatskolas skolēniem atraktīvā veidā iepazīt dzimto novadu un tā slavenākos pārstāvjus.

Rainis – Latgales novada gods un lepnums, personība, bez kuras nav iedomājama latviešu literatūra. Šis brauciens deva skolēniem iespēju gan uzzināt par Pliekšānu ģimeni, gan, aplūkojot un arī pieskaroties eksponātiem, pieskarties vēsturei. Vēstuļu rakstīšanas nodarbībā – ar interesi iepazīt rakstību ar tinti un spalvaskātu.

Tieši šādi – aizbraucot un padarbojoties - skolēni labāk un skaidrāk uztver mācīto. Atmiņā paliks gan ar tinti nosmērētās rokas (nemaz tik viegli nenāca prasme tīri un glīti rakstīt ar tinti un spalvaskātu), gan aktīvā atbilžu meklēšana kā mazā Žaniņa mājā, tā mājas dārzā. Kur nu vēl dzidrās, apdullinošās zvana skaņas nodarbības beigās!

Vēlreiz PALDIES organizatoriem – projektam “Skolas soma” un Raiņa mājas darbiniekiem par sagādāto iespēju un patieso prieku!

FOTO


Informāciju sagatavoja:

8.a klases audzinātāja un viss 8.a klases kolektīvs 


 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola