‘’Bumbumbu.”

“Latvijas skolas soma” ir lielāka valsts simtgades dāvana vairāk nekā 200 000 Latvijas bērniem un jauniešiem.

Sākot ar 2018. gada septembri, tās ietvaros ikvienam mūsu valsts skolēnam tiks nodrošināta iespēja izzināt un klātienē pieredzēt Latvijas kultūras un dabas vērtības. Mūsu Daugavpils 3. vidusskolai paveicās un mēs, 11.a un 11.b klases skolēni, spēlējām ‘’Bumbumbu.”

Burbuļfutbols ir jautra laika pavadīšana jebkurā laikā bez traumu gūšanas riska . Šis sporta veids jau ir ieguvis ļoti lielu popularitāti daudzās pasaules valstīs. Aizraujoša spēle Burbuļfutbols ir futbols 1,5 m diametra bumbās, kas sastāv no sešiem ar gaisu piepildītiem segmentiem. Jūs uzvelkat to kā skafandru un varat mest kūleņus, stumdīties un vārtīties. Lai ko jūs darītu, jums nebūs traumu, jo Burbuļfutbols ir pilnīgi drošs.

Jautrība un pozitīvas emocijas garantētas! Lai spēlētu burbuļfutbolu, jums nav jābūt īpaši sagatavotam un nav jāievēro speciāli spēles noteikumi. Burbuļfutbols palīdz attīstīt savu fizisko formu, noteikt savas izturības robežas. Tā ir komandu spēle, kas ļauj parādīt sevi komandā un noteikt sportiskāko klasi. Tā saliedē komandas un vieno cilvēkus! Mēs izveidojām divas komandas un uzspēlējām futbolu.

Smieklu, jautrības un pozitīvo emociju netrūka gan dalībniekiem, gan skatītājiem.

FOTO


Informāciju sagatavoja:

11.a kl. skolniece Lana Streļcova

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola