AICINĀJUMS PIEDALĪTIES ĒNU DIENĀ SAEIMĀ!


 Ēnu dienā Saeimā, 12.februārī, bērniem un jauniešiem būs unikāla iespēja ēnot Latvijas parlamenta deputātus un darbiniekus, būt klāt valstij svarīgu lēmumu pieņemšanā un uzzināt par parlamenta ikdienas darbu. Jaunieši varēs iepazīties arī ar līdzīgi domājošiem vienaudžiem no visas Latvijas.

 Lai pieteiktos šī gada 12.februārī "ēnot" Saeimas priekšsēdētāju Solvitu Āboltiņu, Saeimas priekšsēdētājas biedri Inesi Lībiņu-Egneri, Saeimas priekšsēdētājas biedru Andreju Klementjevu, Saeimas sekretāru Dzintaru Rasnaču, Saeimas sekretāra biedru Jāni Vucānu, kā arī citus Saeimas deputātus un darbiniekus, skolēnam līdz 31.janvārim uz e-pasta adresi  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu jānosūta aizpildīta pieteikuma anketa un motivācijas vēstule. Anketā jānorāda Saeimas deputāts vai darbinieks, kuru vēlas ēnot, un kontaktinformāciju, bet motivācijas vēstulē jāuzraksta, kāpēc vēlas piedalīties Ēnu dienā Saeimā. Iepazīties ar Saeimas deputātu sarakstu var šeit.

 Pēc pieteikuma reģistrēšanas skolēns savā e-pastā saņems apstiprinājuma vēstuli un informāciju par to, kā rīkoties turpmāk. Aicinām ielūkoties Saeimas mājaslapā, lai atrastu pieteikuma anketu un aktuālāko informāciju par Ēnu dienas norisi parlamentā. Tāpat aicinām aplūkotvideo par Ēnu dienu Saeimā.

 Saeimas priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas aicinājums Latvijas jauniešiem piedalīties Ēnu dienā Saeimā šeit>>   

 

 Informatīvs Ēnu dienas Saeimā plakāts šeit>>

Uz tikšanos Saeimā!

 

Saeimas Sabiedrisko attiecību biroja

Apmeklētāju un informācijas centrs

Tālr.: +371 67087321

Fakss: +371 67087244

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu


www.saeima.lv
www.twitter.com/jekaba11
www.flickr.com/saeima
www.youtube.com/SaeimaSAB
www.instagram.com/jekaba11


 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola