Ievads inženierzinātnēs skolēniem no 2. līdz 9.klasei

RTU Bērnu un jauniešu universitāte jau vairākus gadus apmāca skolēnus no 2.-9.klasei licencētā programmā «Ievads inženierzinātnēs skolēniem no 2. līdz 9. klasei».

Sakarā ar valdības lēmumu par ārkārtas situāciju valstī un ar to saistītiem epidemioloģiskās drošības pasākumiem BJU nodarbības  notiek attālināti un tādēļ uz tām var pieteikties skolēni no visas Latvijas. RTU mācībspēki un absolventi vada praktiskās nodarbības skolēniem attālināti.

 Nodarbības notiek  vienu reizi nedēļā, ceturtdienās. Vienas nodarbības ilgums ir viena stunda. Nodarbības notiek trīs vecuma grupās:

2.–3. klase plkst. 15.00–16.00;

4.–6. klase plkst. 16.15–17.15;.

7.–9. klase plkst. 17.30–18.30.

 

Dalībnieki analizē, diskutē, konstruē, modelē, eksperimentē, pēta vai kā citādi interaktīvā veidā mācās, risinot nodarbības sākumā izvirzīto problēmu. Nodarbības vadītājs dod norādījumus, virza darbību, uzdod jautājumus, izaicina domāt un mērķtiecīgi iesaista dalībniekus problēmas risināšanā. Vienā nodarbībā padziļināti apgūst vienu tēmu (problēmu).

Skolēni mācību gada laikā praktiski darbosies un apgūs tēmas:  foto un video un kompozīcija, aeronautika, tehniskā tulkošana, inovācijas, elektronika, ķīmija, vides zinātnes, ekonomika ,fizika un datorika.

 Mācību maksa 25.eiro mēnesī.

Pieteikšanās,  aizpildot elektronisko pieteikšanās anketu vai rakstot uz  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
Daugavpils 3. vidusskola