Daugavpils Universitātē aicina vidusskolēnus pieteikties nodarbībām DU Zinātnes skolā

Jau devīto gadu Daugavpils Universitātē (DU) norisināsies Zinātnes skola, kuras ietvaros jaunieši no visas Latvijas varēs tuvāk iepazīt zinātnes pasauli.

Zinātnes skolas mērķis – veicināt un attīstīt jauniešu interesi par humanitārajām, sociālajām un dabaszinātnēm, kā arī sekmēt jauniešu interesi par aktuālajām tendencēm zinātnē.

Zinātnes skolā tiek aicināti pieteikties 10.–12. klašu skolēni, profesionālo vidusskolu, arodskolu audzēkņi. Zinātnes skolas nodarbību laikā tās dalībnieki varēs piedalīties bezmaksas lekcijās, iesaistīties zinātnisko aktualitāšu izzināšanā un padziļināti pētīt kādu sev interesējošu tēmu.

Nodarbības DU Zinātnes skolā notiks:

28.11.2020.; 23.01.2021.; 27.02.2021.; 20.03.2021. un 17.04.2021.

Katrā reizē notiks 2 nodarbības. Viena no tā būs kopīga visiem dalībniekiem, bet otrā nodarbība notiks izvēlētajās grupās pa zinātnes nozarēm (humanitārās un sociālās zinātnes vai dabaszinātnes).

Nodarbības notiks attālināti, izmantojot video konferenču platformu ZOOM.

Ja epidemioloģiskā situācija uzlabosies, iespējama nodarbību norise klātienē Daugavpils Universitātē, Parādes ielā 1.

Tie skolas dalībnieki, kuri būs apmeklējuši vairāk nekā 50% nodarbību, saņems sertifikātu, par ko tiks piešķirti 5 punkti, stājoties jebkurā DU bakalaura studiju programmā.

Lai pieteiktos dalībai DU Zinātnes skolā, līdz 2020. gada 26. novembrim jāaizpilda elektroniskā pieteikuma anketa.

 

Papildu informācija:
DU Zinātņu daļa
t.: 654 25452
e-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
Daugavpils 3. vidusskola