Aicinājums uz 26. starptautisko izglītības izstādi

Godātie pedagogi un skolu vadība!

Laipni aicinām Jūs un Jūsu skolas audzēkņus uz ikgadējo starptautisko izglītības izstādi „SKOLA 2020", kas no 28. februāra līdz 1. martam notiks Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Rīgā.

„SKOLA 2020" jauniešiem ir lielisks palīgs nākotnes ceļa izvēlē, jo piedāvā iespēju vienuviet iegūt plašu informāciju par izglītības iespējām Latvijā un ārzemēs, uzdot interesējošus jautājumus un saņemt izsmeļošas atbildes no augstskolu, koledžu un tehnikumu studentiem, audzēkņiem un mācībspēkiem.

Izstādē piedalīsies aptuveni 140 dalībnieku no 10 valstīm, kas jauniešiem prezentēs vairākus simtus izglītības programmu un visdažādāko nozaru mācību kursus. Skolēni izstādē varēs aprunāties ar karjeras konsultantiem, "pielaikot" dažādas profesijas, piedalīties konkursos un citās aktivitātēs. Uzzināt, redzēt un arī izmēģināt dažādu profesiju meistarstiķus noteikti ir daudz interesantāk nekā meklēt informāciju internētā!

„SKOLA 2020" apmeklējums būs lietderīgs ne tikai 9. un 12. klašu audzēkņiem, bet arī jaunākiem skolēniem, lai savlaicīgi iegūtu informāciju par iespējamo izglītības veidu un virzienu.

Savukārt skolotājus aicinām iepazīties ar jaunākajiem mācību līdzekļiem, kā arī izmantot iespēju apmeklēt vērtīgus bezmaksas seminārus izstādē "Skola 2020" un kultūras programmu blakus hallē notiekošajā "Latvijas grāmatu izstādē 2020".

„Latvijas grāmatu izstādi 2020" var apmeklēt bez maksas, uzrādot „SKOLA 2020" biļeti. Grāmatu izstāde piedāvā plašu grāmatu klāstu, tostarp arī mācību literatūru.

 

Grupas biļetes

Izmantojiet iespēju apmeklēt izstādi „Skola 2020" ar grupas (10+) biļetēm! Vienas grupas biļetes cena - 4,00 EUR. Lai iegādātos grupas biļetes, kasē ir jāiesniedz uz mācību iestādes veidlapas noformēts grupas saraksts. Grupu pavadošajam pedagogam izstādes "Skola 2020" apmeklējums ir bez maksas!

Ja piedalāties projektā „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" un vēlaties iegādāties grupas ieejas biļetes, Jums uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu līdz 14. februārim ir jāatsūta pieprasījums ar norādītu biļešu skaitu un rekvizītiem. Rīgas skolām, kas piedalās projektā, ir jāsazinās ar saviem projekta koordinatoriem Rīgas domē. Stāvvieta autobusam - 10,00 EUR.

Būsiet mīļi gaidīti viesi izstādēs „SKOLA 2020" un „Latvijas grāmatu izstāde 2020"!

Lai veiksmīgāk saplānotu izstādes apmeklējumu, sekojiet līdzi aktuālajai informācijai par dalībnieku piedāvājumiem, semināriem un notikumiem izstādes „SKOLA 2020" mājaslapā www.btl.lv/skola. kā arī sociālajos tīklos.

Ar cieņu

Valts Jirgensons, izstādes „SKOLA" projekta vadītājs

Tālrunis: 67065004

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

PLAKĀTS

 
Daugavpils 3. vidusskola