Vēstule no Rīgas Stradiņa universitātes

Labdien!

Ir sācies ne vien jaunais gads, bet arī otrais, noslēdzošais, mācību semestris. Tas ir pēdējais mācību semestris 12. klašu skolēniem, pēc kura būs jāpieņem nozīmīgais lēmums par studiju vietas un virziena izvēli. Lai palīdzētu skolēniem saprast, ko iesākt pēc vidusskolas absolvēšanas, RSU piedāvā dažādas iespējas, kas palīdzēs noorientēties plašajā piedāvājumu klāstā.

Šoreiz īpaši vēlamies izcelt šīs:

• Jauniešiem, kurus interesē uzņēmējdarbība, jaunuzņēmumi (start-up) un mārketings, dalība trīs radošo darbnīcu ciklā sestdienās no 7. līdz 21. martam ir lielisks veids, kā pilnvērtīgi sagatavoties studijām RSU bakalaura studiju programmās “Starta uzņēmējdarbības vadība”, “Starptautiskais bizness un ilgtspējīga ekonomika” un “Starptautiskais mārketings un reklāma”. Pēc darbnīcu cikla absolvēšanas dalībnieki saņems iespēju bez konkursa iestāties kādā no jau pieminētajām bakalaura studiju programmām.

• Dalība akcijā Pielaiko studijas ir piemērota visiem vidusskolas klašu audzēkņiem, kuri vēlas iepazīt studiju vidi un piedalīties sev saistošo studiju programmu nodarbībās visa mācību gada garumā.

Plašāk ar šīm un citām RSU piedāvātajām iespējām var iepazīties RSU mājaslapas sadaļā Satiec mūs www.rsu.lv/par-rsu/satiec-mus.

 Ja rodas jautājumi, lūdzu, sazinieties, rakstot Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai zvanot 67409253.


Ar cieņu, Rīgas Stradiņa universitātes

Komunikācijas departaments


VĒSTULE

 
Daugavpils 3. vidusskola