“Skola 2019” – tavai nākotnei un karjerai!

Karjera_logo

projekts Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”

Karjeras projekta ietvaros 1.martā izglītības izstādi “Skola” apmeklēja mūsu skolas jaunieši.

Jau divdesmit piekto reizi Ķīpsalā deva iespēju iegūt aktuālāko informāciju par mācību iespējām un palīdzēja izvēlēties turpmāko izglītības ceļu. Šī izstāde ir būtisks palīgs tūkstošiem jauniešu nākotnes profesijas izvēlē!

Vairāk nekā 140 izstādes dalībnieku – valsts un privātās augstskolas, profesionālās izglītības kompetences centri – koledžas, tehnikumi un profesionālās vidusskolas –, mācību centri u. c. jauniešiem prezentēja vairākus simtus izglītības programmu un visdažādāko nozaru mācību kursus. Interesenti varēja uzzināt visu nepieciešamo par starptautisko eksāmenu kārtošanu, skolēnu vasaras valodu nometnēm ārzemēs, kā arī iepazīties ar inovatīviem mācību papildlīdzekļiem un jaunākajām mācību tehnoloģijām. 

Pirmoreiz “Skolā” darbojās Atvērtā skatuve, uz kuras izstādes dalībnieki 20 minūšu garās prezentācijās interesentus iepazīstināja ar savu mācību iestādi un aktuālo studiju un mācību programmu piedāvājumu.

Lai skolēni gūtu priekšstatu par dažādām profesijām un atklātu sev arī ko pilnīgi jaunu, daudzi izstādes dalībnieki apmeklētājiem piedāvāja iespēju izmēģināt roku vienā vai otrā arodā. Vairāki skolēni Izmantoja izdevību un “pielaikoja” kuģa stūrmaņa, mediķa, karavīra u. c. profesijas!

Patīkami bija satikt arī skolas absolventus, kuri šobrīd jau pārstāv un prezentē Augstākas izglītības iestādes.

FOTO


Informāciju sagatavoja:

Ināra Jasvina

 
Daugavpils 3. vidusskola