Daugavpils Multstory centrs

Karjera_logo

2. a klases skolēni 9. janvārī apmeklēja Daugavpils Multstory centru. Karjeras attīstības atbalsta pasākums „Es – multiplikators „ notika projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros. Mūs iepazīstināja ar multfilmu rašanās vēsturi. Parādīja kā agrāk tapa multfilmas, no kādiem materiāliem tās veidoja, kā tās zīmēja, kā veidoja no plastalīna, kā panāk to lai multfilmu varoņi kustētos, kāds ir viss šis process. Uzzinājām arī kā multfilmas top mūsdienās.

 

Mēs paši arī iesaistījāmies multfilmas tapšanas procesā. Katrs uzzīmēja savu varoni filmai, tad to pārklāja ar plastalīnu un izgrieza, tad speciālā ierīcē uz fona mūsu tēlus salika un nofotografēja vairākas reizes, lai panāktu, ka tie kustās. Katram skolēnam vajadzēja ierunāt arī vārdus,ko saka viņa varonis. Palika pats grūtākais darbs - to visu samontēt kopā, lai sanāktu mūsu klases multfilma par Jauno gadu. To paveiks šī centra darbinieces.

Mūs pacienāja ar tēju un cepumiem un iepazīstināja ar centra darbību. Pastāstīja, ka te var nākt svinēt dzimšanas dienu, var piedalīties dažādās nometnēs un piedalīties nodarbībās. Mums viss ļoti patika un bija aizraujoši gan pašiem strādāt, gan uzzināt kaut ko jaunu. Paldies, Daugavpils Multstory centram par laipno uzņemšanu!

FOTO

Informāciju sagatavoja:

2.a klases audzinātāja Ieva Vitkova un PKK Gunta Ivanova.

 
Daugavpils 3. vidusskola