Piesakies „Profesiju dienām skolēniem” un pavadi dienu līdzās „Grindeks” speciālistam

No 13. februāra līdz 13. martam AS „Grindeks” organizēs desmitās „Profesiju dienas skolēniem”, piedāvājot 9.-12. klašu skolēniem, kam ķīmija nav tikai skolas priekšmets, bet izaicinājumu, interešu un jautājumu pasaule, ko gribas pētīt, apmeklēt vadošo farmācijas uzņēmumu Latvijā „Grindeks”, un iepazīties ar izvēlētā profesijas pārstāvja ikdienu.

Projekta dalībniekiem būs iespēja pavadīt vienu dienu zāļu ražošanas uzņēmumā „Grindeks” un iepazīt vienu, sev tuvāko ar ķīmiju un farmāciju saistīto profesiju: ķīmijas tehniķis analītiķis, ķīmiķis analītiķis, mikrobiologs, vecākais ražošanas farmaceits, reģistrācijas dokumentācijas izstrādes speciālists, reaktora operators, farmācijas tehnologs, farmaceitiskās produkcijas ražošanas operators. Šī ir unikāla iespēja ne tikai saņemt atbildes uz interesējošiem jautājumiem, piemēram, ko tieši analīzē ķīmiķis analītiķis, kā uzvedas mikroorganismi dažādās vidēs, vai kāds ir reaktora darbības princips, un pielietot jau iegūtās skolā zināšanas praksē, bet arī pavadīt vienu dienu kopā ar „Grindeks” darbinieku, pildot ikdienas darba pienākumus. Ar pilnu profesiju sarakstu var iepazīties „Grindeks” mājaslapā.

„Grindeks” valdes priekšsēdētājs Juris Bundulis: „Jebkura ceļa sākumā ir svarīgi saprast – kur es gribu nonākt, kāds ir mans galamērķis, pretējā gadījumā tiks zaudēts laiks un enerģija. Ikvienam jaunietim, nonākot karjeras izvēles priekšā, jāizvēlas pareizais virziens. Ķīmijas un farmācijas nozare nepārtraukti attīstās kā Latvijā, tā arī visā pasaulē, un ar ķīmiju saistītām profesijām perspektīvas ir ļoti labas. Strādājot ar skolēniem, mēs vēlamies ne tikai parādīt, cik interesanta var būt ķīmija, bet arī palīdzēt jaunietim saprast, vai ķīmijas un farmācijas ceļš ir īstā izvēle, ar ko saistīt savu profesionālo dzīvi.”

„Profesiju dienas skolēniem” 2019. gadā norisināsies no 13. februāra līdz 13. martam. Lai pieteiktos projektam, Latvijas skolu 9.-12. klašu audzēkņiem līdz 2019. gada 21. janvārim jāsūta pieteikums un motivācijas vēstule uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . Motivācijas vēstulē jāatbild uz jautājumiem – kāpēc Tu vēlies tuvāk iepazīt „Grindeks” un kāpēc Tevi interesē konkrētā profesija? Ar pilnu profesiju sarakstu var iepazīties

Projektā „Profesiju dienās skolēniem” deviņu gadu laikā ir iesaistījušies 412 Latvijas jaunieši, turklāt interese par dalību projektā arvien pieaug – 2018. gadā „Grindeks” saņēma 150 skolēnu pieteikumus no 42 Latvijas pilsētām un novadiem, no kuriem pēc skolēnu motivācijas novērtēšanas uzaicinājumu piedalīties ieguva 42 jaunieši. 

Par „Grindeks”

„Grindeks” ir starptautisks, vertikāli integrēts farmācijas uzņēmums Baltijas valstīs. Galvenie darbības virzieni ir oriģinālproduktu, patentbrīvo medikamentu un aktīvo farmaceitisko vielu pētniecība, izstrāde, ražošana un pārdošana. Vidējais darbinieku skaits koncernā – apmēram 1415 darbinieku. Vairāk nekā 58% darbinieku ir augstākā izglītība.

„Grindeks” sadarbība ar Latvijas izglītības iestādēm turpinās jau daudzus gadus, un 2018. gadā mācību praksi „Grindeks” izgāja 92 studenti. 

Vairāk informācijas par uzņēmumu – www.grindeks.lv

PLAKĀTS

 

Kontakti „Profesiju dienu” interesentiem:

 

Ilze Virza-Holodņikova

AS „Grindeks” personāla attīstības speciāliste

Tel.: 67083302

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

 
Daugavpils 3. vidusskola