KARJERA
Rīgas Tehniskā universitāte

Detalizētāka informācija  par studiju  programmām, kādas tiek īstenotas Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Neklātienes un vakara studiju departamentā.

Studijas neklātienē ir lielisks veids kā savienot pilnas slodzes darbu un augstākās izglītības ieguvi, jo RTU nepilna laika neklātienes studentiem nodarbības, laboratorijas darbi un konsultācijas galvenokārt notiek sestdienās gan klātienē, gan arī attālināti. Mācību materiāli (arī lekciju ieraksti) jebkurā laikā ir pieejami e-studiju vidē, līdz ar to nodrošinot individuālu pieeju un elastīgu studiju procesu. Ja ir vēlēšanās, iespējams papildināt savas zināšanas arī pedagoģijā un iegūt tiesības strādāt par skolotāju.  

RTU tiek piedāvāta fleksibla studiju maksas sistēma, proti, studiju gada maksu ir iespējams: sadalīt vairākos maksājumos, ik mēnesi studijām atvēlot no  165 līdz 180 EUR; pieteikties studiju maksas aizdevumam bankā; lielai daļai neklātienes studentu studiju maksu sedz darba devējs. 

Jau 12. gadu pēc kārtas RTU ir darba devēju vidū visaugstāk novērtētā izglītības iestāde Latvijā. Iegūtais inženierzinātņu grāds un profesionālā inženiera kvalifikācija ir izcils priekšnosacījums ļoti labi atalgota darba ieguvei. Turklāt, atsaucoties uz darba devēju teikto: “Kvalificētu inženieru gan Latvijā, gan arī ārpus mūsu valsts robežām  darba tirgū ļoti trūkst!” 

 Programmu apraksti

 
“Militārās karjeras iespējas un Tehnikas displejs” Višķos

2022.gada 25.maijā, no plkst. 11:00 - 16:00 Daugavpils būvniecības tehnikuma programmu īstenošanas vietā Višķi, Višķu tehnikums 18, Višķu pagasts un Augšdaugavas novada Višķu pagasta Estrādē (Višķu Tehnikums 35, Estrāde 35) sadarbībā ar Ādažu mehanizētās kājnieku brigādi un NATO karavīriem notiks pasākums “Militārās karjeras iespējas un Tehnikas displejs”, kura laikā notiks:

 

  1. Lekcija par dienesta iespējām bruņotajos spēkos;
  2. Mehanizētās kājnieku brigādes ieroču un ekipējuma demonstrācija;
  3. NATO paplašinātās klātbūtnes kaujas grupas tehnikas parāde.

 

Aicinām skolas pieteikties grupu apmeklējumam un dalībai šajā pasākumā aizpildot anketu: www.ej.uz/dbt_mil

 

Pasākumu rīko: Ādažu mehanizētās kājnieku brigāde un Daugavpils būvniecības tehnikums.

Atbalstu sniedz: Augšdaugavas novads, Višķu pagasts, Latgales Zemessardzes 34. kājnieku bataljons.

 

Papildus informācija zvanot 26030416

miltara_ki_25_05

 
SIA DIADENT

Piedāvājums 12.klases skolēniem!

FB_IMG_1618912025865_1

SIA DIADENT – privāta zobārstniecība ar izciliem speciālistiem un modernāko aprīkojumu: RTG, 2D/3D izmeklējums, mikroskops, sedācija. Darba pieredze – vairāk nekā 10 gadi. (www.diadent.lv)

Mūsu komandai DIADENT nepieciešams ZOBU TEHNIĶIS!

Apmācības programmu īsteno: Latvijas Universitātes Rīgas 1. medicīnas koledža

Īsumā par programmu: ZOBU TEHNIĶIS ir speciālists, kurš veic zobu – žokļu sistēmas defektu aizvietošanu ar svešķermeni – zobu protēzi, gatavo aparatūras ortodontijā un komplicētā protētikā.

Iegūstamā kvalifikācija: Zobu tehniķis ,3.profesionālās kvalifikācijas līmenis

Studiju ilgums: 2 gadi un 6 mēneši

Zobu tehniķis - Latvijas Universitātes Rīgas 1. medicīnas koledža (rmk1.lv)

SIA DIADENT nodrošina piemaksu 150 eiro valsts stipendijai.

 Informācija

 
Nikoļ ēno

Š.g. 6.aprīlī 10.plūsmas skolniece Nikoļ Smirnija devās uz Rēzekni, lai “ēnotu” kinologu inspektoru, kura galvenie pienākumi ir piedalīties robežpārkāpēju meklēšanā un aizturēšanā, sagatavot suņus izstādēm un sacensībām. Nikoļ uzsver, ka visinteresantākie darba pienākumi inspektoram kinologam ir pēdu dzīšana, cilvēku aizturēšana, narkotiku atrašana, kā arī suņu dresūra.

NikolaEno_1

Lasīt tālāk...
 
Daugavpils Universitātes Atvērto durvju dienu!

12. klašu absolventi un visi interesenti tiek aicināti apmeklēt Daugavpils Universitātes Atvērto durvju dienu!

Informatīvajā pasākumā topošie pirmkursnieki iepazīsies ar DU fakultātes dekāniem, studiju programmu direktoriem, docētājiem, studējošo pārstāvjiem un uzzinās par aktuālo studiju procesu, piedāvātām mācību programmām, valsts finansētām budžeta vietām, šīgada uzņemšanas noteikumiem, universitātes vidi, studentu dzīvi, dienesta viesnīcām, kā arī sporta, mākslas un izklaides aktivitātēm ārpus studijām.

DU Atvērto durvju dienu dalībniekiem būs iespēja doties ekskursijā uz universitātes astronomisko observatoriju, piedalīties dažādos konkursos un saņemt balvas.

Tiekamies 20. aprīlī plkst. 11.00 DU jaunajā mācību korpusā Parādes ielā 1A.

Tālr. papildinformācijai: 65425564.

Atvrto_durvju_diena_DU

Ar cieņu,

Olga Mickeviča

Daugavpils Universitāte

Sabiedrisko attiecību menedžere

Tel. 65425564, mob.27036288

 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamā > Beigas >>

1 lapa no 41
Daugavpils 3. vidusskola