Jaunākās grāmatas

 

Tetis
Skala_klase
Pucite_ar_zeltainajam_acim
Prime_time e-grāmata
prime-time-3-teachers-book-international

e-grāmata

Meitene-timekli-1
Ezitis_kurs_mileja_slepeni
Celojumsuzamazoni
Muris_un_Vufs

i5_book_2

i5_book_3

eBook

Incredible 5 is an amazing three-level course for learners of beginner to pre-intermediate level. Its highly motivating content ensures that students learn, remember and use the new language effectively. Incredible 5 is correlated to the Common European Framework.

 

Astoni_kustoni

Ojāra Vācieša dzejas izlasē bērniem sastapušies daudziem tik labi zināmie tēli: pelēkais zvirbulis, kam pazudusi māsa, gads, kas ir balts no abiem galiem un pa vidu zaļš, slinkums, kas Jānītim traucē pat slinkot, pelēni, kas draiskodamies sasējuši astes, šausmīgais Šlopster-Klopsters, kas izkodis Mēnesim robu, protams, arī astoņi kustoņi, kurus nopircis cirks, un daudzi citi.

Plūdi_daugava

Dodies ceļojumā pa Daugavu kopā ar kaķi Muri, suni Kāravu un gaili Pēci un iepazīsti Latvijas galvaspilsētu no Doles salas līdz pat Rīgas ostai!

Grāmata "Ahoi! Plūdi Daugavā" ir aizraujošs, krāsains ceļojums, kas valdzinās gan bērnus, gan pieaugušos.

100_skaistakas_vietas

 Atklājiet Latvijas daudzveidību! Šī grāmata palīdzēs saskatīt Latvijas unikālo un kolorīto raksturu - tā piedāvā aizraujošu ceļojumu pa mūsu zemes skaistākajām, interesantākajām un iedvesmas bagātākajām vietām. 

ES_spelesu_teatri

Beidzot klāt apsolītā "Es spēlēšu teātri!" otrā grāmata. Arī šajā krājumā ievietotās lugas, dziesmas un rotaļas dažāda vecuma bērniem, bet uz vāka smej pretī trīs mani draiskulīgie mazbērni. Taču, kamēr tika sastādīts šis krājums, piedzima mazais Augusts. Te nu mēs abi esam!

Dana_un_Medaljons

Kad dzīvē viss rit klusi un mierīgi, bet nepamet vēlme pēc kā satraucoša, pat maģiska, uzmanies, jo šī vēlēšanās var piepildīties! Tā notiek ar meiteni Danu, kurai izbrauciens zaļumos izvēršas nolaupīšanā - pusaudze tiek ievilkta līdz šim slēptā pasaulē, Apakšzemē, kur mīt dīvaini radījumi un valda pavisam citādi likumi. Izrādās, ka Danas nolaupīšana nav nejaušība un viņai paredzēta svarīga loma, jo strauji tuvojas Apakšzemes bojāeja...

Noslēpumaino pazemes valstību un tās iemītniekus palīdz iepazīt autores ilustrācijas.

Berts_un_otra_b

Vai tad priekšzīmīgi bērni ekskursijā ienes autobusā vardi un traucē tikšanos ar bērnu rakstnieci, un noēd konkursa kāpostu, un ierodas skolā ar lielu, dzīvu cūku?

Tomēr laipnā skolotāja Līna Pļauka domā, ka otrā B klase, kurā mācās grāmatas galvenais varonis Berts un viņa draugi, ir ļoti jauka, un liek visiem uzvedībā pašu labāko atzīmi.

Pat, ja klasesbiedri reizēm sauc viņu par Bubertu un dažos vēl trakākos vārdos, Berts neparko negribētu iet citā klasē!

Kriksis

Grāmatas galvenais varonis Kriksis ir gudrs un neparasts suns. Viņš ir gatavs draudzēties ar visiem - gan lauku sētas, gan meža iemītniekiem. Par viņa labāko draugu kļūst zaķis Kūkums.

Taču izrādās, ka visu starpā nekad nevar valdīt saticība un miers. Kriksis ir krietni vien jānopūlas, lai pierādītu, ka viņš ir labs mājas sargs un uzticams draugs, kas spēj cīnīties pret viltu un ļaunumu.

Vai kriksim tas izdodas, tu uzzināsi, ja izlasīsi šo stāstu.

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola