LATVIJAS DELEGĀCIJA HORVĀTIJĀ

ErasmusPlusO

01.12.2015.

No 23. līdz 27. novembrim Erasmus+ K2 projekta “Flip & Movie” Latvijas delegācija, triju skolotāju sastāvā, devās uz Horvātiju, Zadaras pilsētu. 

Šoreiz tikšanās mērķis bija pieredzes apmaiņa. Viens no uzdevumiem šoreiz bija arī izvēlēties projekta logo. Katras partnerskolas skolēni zīmēja logo, mūsu skolā iepriekš bija izsludināts konkurss, kura ietvaros tika izvirzīti 5 intresantākie logo turpmākai balsošanai.

Semināra laikā bija interesanti sadarboties ar partnervalstu Horvātijas, Spānijas, Itālijas un Slovākijas skolotājiem. Katra komanda prezentēja savas skolas, bija iespēja salīdzināt, uzdot jautājumus par skolotāju darbu katrā skolā.

Zadaras “BartulaKašicas“ pamatskolas skolotāji uzaicināja apmeklēt dažas stundas 7. un 8. klasēs. Tās bija angļu valodas un tehnoloģiju stundas. Pārsteidza skolotāju radošā pieeja un skolēnu motivācija mācīties.

Pirms tikšanās seminārā Zadarā, katras valsts parstāvji satikās ar savas pilsētas universitātes pasniedzējiem vai citiem speciālistiem, kas dalījās pieredzē par radošo rakstīšanu. Visu valstu pieredze bija ļoti noderīga, visvairāk iespaidoja horvātu komanda, viņu materiāli bija ļoti vērtīgi un var tikt izmantoti jebkurā valodas mācīšanas stundā.

Projekta laikā ir ieplānots realizēt vairākus uzdevumus, viens no tiem ir radošu stāstu izveide dažādās valodās un uz dažādu valstu stāstu un pasaku pamata. Noteikti radoši izpausties palīdzēs arī šo valstu apmeklējumi. Horvāti bija ļoti viesmīlīgi un pēc darba radošajos semināros iepazīstināja ar Zadaras ievērojamām vietām un muzejiem.

Tikšanās noslēgumā tika izvirzīti uzdevumi tālākajai sadarbībai, un tika plānota partnervalstu tikšanās kopā ar skolēniem Spānijā aprīļa beigās.

Informāciju sagatavoja:

Latviešu valodas skolotāja 

Marina Fekļistova

100_8298

100_8300

WP_20151124_047

WP_20151125_003

WP_20151126_003

 
Daugavpils 3. vidusskola