SKOLĒNU MĀCĪBU UZŅĒMUMS

SMU

09.01.2014.

Šajā mācību gadā mūsu skolā darbojās Skolēnu mācību uzņēmums (SMU). SMU ir skolēnu veidots un vadīts mācību uzņēmums, kura darbībai piemīt izglītojošs raksturs. SMU mācību nolūkos pilda īsta uzņēmuma funkcijas un darbojas reālā vidē – skolēni ražo un pārdod preces vai pakalpojumus. 

20. decembrī skolēniem bija iespēja pārdot savu produkciju Daugavpilī Ziemassvētku tirdziņā.

Tirgū piedāvā katrai SMU iespēju parādīt savu paveikto darbu, prezentēt savas preces un, protams, pārdot tās apmeklētājiem. Tas bija mūsu pirmais tāda veida pasākums, tāpēc skolēni ļoti uztraucās par savu preču konkurentspēju, savām spējām pārdošanas mākslā un, protams, marketingā. Komandas ļoti nopietni gatavojās savai debijai pārdevēju lomā. SMU „Lamanše” (vadītājs Artjoms Latišenko, dalībnieki Anastasija Makarova, Irina Šerste), kuri ražo Burvju krociņas pārstāvēja mūsu skolu starp pilsētas un Vaboles SMU.

Ceram un aicinām pievienoties nākamgad mūsu draudzīgajā pulkā jaunus biznesmeņus ar savām oriģinālām biznesa idejām, jo tas var būt ne tikai izdevīgi, bet arī ļoti interesanti.

SMU_1 

 

Informāciju sagatavoja

Irina Ņevedomska

 
Daugavpils 3. vidusskola