ĢIMENES SPORTA SVĒTKI „SPORTISKĀ ĢIMENE”

 DSC_0072

02.12.2014.

Sestdien, 29. novembrī Daugavpils 3.vidusskolā trīspadsmito reizi pēc kārtas notika ģimenes sporta svētki „Sportiskā ģimene”. Svētkus organizēja skolas sporta skolotāji  S.Smirnovs, S.Vasiļjevs un pirmo klašu klases audzinātāji. Pasākumā piedalījās pirmklasnieki ar savām ģimenēm. Ģimenes sporta svētku atklāšanā dalībniekus un viesus ar saviem priekšnesumiem  iepriecināja Daugavpils karatē skolas un vingrošanas skolasHarmonija” audzēkņi.

 Ikgadējo svētku organizēšanas mērķis ir ieinteresēt audzēkņus un viņu vecākus pievērsties sportam, kā arī veicināt veselīga dzīvesveida attīstību.

Pirmklasniekus un viņu ģimenes gaidīja dažādi uzdevumi. Katrā stacijā bija veicami konkrēti uzdevumi, gan bumbas mešana basketbola grozā, gan dažādu šķēršļu pārvarēšana, ar bumbiņu palīdzību trāpīšana mērķī. Vienā no stacijām bērnu un viņu vecāku uzdevums bija veidot papīra lidmašīnas, kuras vajadzēja ne tikai izmēģināt lidojumā, bet arī trāpīt konkrētā mērķī.

Viena no interesantākajām un radošākajām stacijām bija aktu zālē, kur pirmklasnieki, viņu vecāki, vecvecāki, brāļi un māsas aktīvi piedalījās  rīkotajā deju  "flešmobā", kur visi  uzmanīgi sekoja līdzi rādītajām kustībām un centās tās atkārtot.

 Katrā stacijā bija skolēni no pašpārvaldes, kas palīdzēja dalībniekiem tikt galā dažādiem uzdevumiem.

Pasākuma noslēgumā notika dalībnieku apbalvošana, kurā  visi saņēma dāvanas un diplomus, jo katrs ģimenes sporta svētkos „Sportiskā ģimene”  bija ieguvējs un uzvarētājs.

 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils 3. vidusskolas

latviešu valodas skolotāja Santa Maskaļova.

DSC_0062

DSC_0067

DSC_0072

DSC_0094

DSC_0115

DSC_0138

DSC_0144

 
Daugavpils 3. vidusskola