FOTOGRĀFIJU IZSTĀDE „STILIZĒTI ZIEDI”

Izstade_01_10

24.10.2014.

Šī gada 2.oktobrī plkst. 16.00 notika Daugavpils 3. vidusskolas vizuālās mākslas skolotājas Daigas Vasiļjevas tekstildarbu un 8.b klases skolnieces Viktorijas Volkovas fotogrāfiju izstādes „Stilizēti ziedi” atklāšana Latgales Centrālās bibliotēkas Periodikas lasītavā.

Pēdējā gada laikā tā ir jau otrā reize, kad LCB ir apskatāmi vizuālās mākslas skolotājas un mūsu skolēnu darbi. Pavasarī varējām redzēt grafikas darbus, bet tagad tekstilaplikāciju. Kā arī aprīlī, mākslas dienu ietvaros, notika mūsu skolas skolēnu darbu izstāde.

Izstādē var apskatīt stilizētu ziedu motīvu, stilizācija ir pamata pazīmju izcelšana, vienkāršošana, jo mākslā pārsvarā izmanto stilizētus motīvus.

Izstāde LCB Periodikas lasītavā būs apskatāma līdz 31. oktobrim. Esiet laipni gaidīti!

IMG_2702

izstades_atklasana

Informāciju sagatavoja:

Skolas administrācija

 
Daugavpils 3. vidusskola