MIĶEĻDIENAS TIRDZIŅŠ

 

30.09.2014.

Daugavpils 3. vidusskolā 25. un 26. septembrī skolā valdīja neparasta rosība -  norisinājās Miķeļdienas tirdziņš. Pārdevēju lomā iejutās sākumskolas skolēni, šis bija ilgi gaidīts notikums. Tas ir abpusēji saistošs pasākums, jo mazajiem sākumskolas skolēniem vairāk patīk iepriekš mājās gatavot ar vecākiem visādus gardumus, ko pārdot izsalkušajiem skolasbiedriem.

  Mūsu skolas tirdziņā bija ļoti plašs dažādu garšīgu, pašizgatavotu ēdamlietu sortiments. Sākot no āboliem no vecmāmiņas augļu dārza, līdz cepumiņiem, vafelēm, kūkām un pīrāgiem no mammas recepšu krājumiem un citām noderīgām lietām. Visus šos pašu pagatavotos gardumus un rotas varēja nopirkt par simbolisku samaksu.

  Mazo tirgotāju preci bija atnākuši raudzīt un iegādāties gan vecāko klašu skolēni, gan skolas darbinieki, gan vecāki. Pircēji novērtēja ne tikai preci, kas iepriecina vēderus, bet arī pašu gatavotas lietiņas. Tirgotāju bija gana daudz, pie dažiem pat izveidojās rindas!

Paldies visiem centīgajiem tirgotājiem, kas gatavoja un pārdeva preces! Paldies pircējiem par jauko atmosfēru! Paldies visiem, kas atnāca uz tirdziņu un iepriecināja mazo tirgotāju sirsniņas!

Informāciju sagatavoja

Daugavpils 3.vidusskolas

mājas lapas redaktori

 

 
Daugavpils 3. vidusskola