RUDENS SVĒTKI VĪROGNĀ.

Virogna

08.09.2014.

Kad kokiem sāk sārtoties lapas un vakaros starp pakalniem, ielejās, un virs pilsētu namiem kārtojas miglas vāli vai viegla dūmaka, noskaņa bieži ir bēdīga, varbūt pat drūma un pelēka, bet noteikti ne Daugavpils 3. vidusskolā. Līdz ar jaunā mācību gada iestāšanos Daugavpils 3. vidusskolas saime devās svinēt rudens svētkus Vīrognā. 

Jau par tradicionālu ir kļuvis 9. – 12.klašu izbraukums uz atpūtas bāzi „Vīrogna”, kur tiek rīkota  10.klašu skolēnu un jauno skolotāju iesvētīšanas ceremonija.

Šogad, jau ceturto gadu pēc kārtas, jauniešus gaidīja īpašs pasākumu plāns visai naktij, tādēļ skumt un garlaikoties, arī gulēt laika nebij.

Tieši plkst. 17.00 skolēni un skolotāji devās uz Vīrognu, kur viņus gaidīja skaista dabas ainava ar mežu un ezeru, uzkopta bāzes teritorija ar viesu mājiņām, kurās atbraucēji varēja ērti izvietoties.

Jau pēc neilga laika visi bija starta gatavībā un pasākums varēja sākties. Tieši tā arī notika, kad maratona dalībnieki bija iepazinušies ar norises secību. Viņus gaidīja 4 stacijas, sporta skolotāju S. Smirnova un S. Vasiļjeva vadībā. Savukārt katrā stacijā darbojās priekšmetu skolotāji.

Pirmais pārbaudījums gaidīja stacijā „Gāze grīdā”, nākamais –  stacijā „Help – stacija”, sekojoši trešais pārbaudījums „Lecošās vardes”, kur skolēni nezaudējot entuziasmu un fizisko spēku, braši leca ar lecamauklām, šis pārbaudījums balstījās nevien uz fizisko sagatavotību, bet arī kolektīva saliedētību. Neskatoties uz spēku izsīkumu visi skolēni izgāja cauri noslēdzošai stacijai „Jautrie odi”.

Arī skolotāju kolektīvs nestāvēja malā, pedagogi piedalījās volejbola turnīrā, kur pretinieku komandā bija skolēni. Uzvarēja draudzība!

Pēc aktivitāšu virknes visi devās vakariņās uzņemt jaunus spēkus.

Līdz ar tumsas iestāšanos notika desmito klašu un jauno skolotāju iesvētīšana. Skolēni bija sagatavojuši jauniņajiem dažādus pārbaudījumus, kur vajadzēja ne tikai būt atjautīgam, attapīgam, uzmanīgam, bet arī izturīgam, drosmīgam un, bez šaubām, arī viltīgam.

Par vakara kulmināciju kļuva virves vilkšanas turnīrs, kurā vinnēja 10.a klase. Apsveicam!

Pulkstens vienos naktī notika aktīvāko klašu un individuālo dalībnieku apbalvošana. Tai sekoja nakts diskotēka kopā ar dj Jevgeņiju.

          ...žēl – viss labais taču kādreiz arī beidzas... Tā pienāca rīts kopā ar autobusiem, kuri jautros aktīvos un atraktīvos 3. vidusskolas skolēnus un skolotājus aizvizināja mājās.

Taču pats galvenais, ka atmiņā katram no mums paliks līksmi un interesanti pavadīts laiks, par ko paldies sakām skolas administrācijai un sporta skolotājiem!

Tagad centīgi, iedvesmas pilni varam uzsākt mācības un padomāt par to, cik labi, ka skola ir viena liela, draudzīga kompānija, kas prot jauki atpūsties un ik gadu vienoti doties pretī jauniem piedzīvojumiem!

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils 3. Vidusskolas

skolotāji

 
Daugavpils 3. vidusskola