Atkal esam ceļā, lai mācītos un kļūtu labāki!

ErasmusLogo

     Skola ir tā vieta, kur pastāvīgi jāiet pretī laikam, paplašinot ne tikai skolēnu, bet arī skolotāju redzesloku, sekojot visām aktualitātēm, kas saistītas ar tehnoloģiju attīstību un izmantošanu skolā, lai interesētu skolēnus un veicinātu zināšanu un prasmju attīstību. No š.g. 31.jūlija līdz 7.augsutam Daugavpils 3.vidusskolas skolotāji Nauris Kupcovs un Genadijs Petrovs piedalījās Erasmus+ (KA 1) apmācības mobilitātē “Pārmaiņu ieviešanas atslēga – efektīva mācību stunda”, apmeklējot mācību kursu “Making the most of New Technologies, Apps and Social Media in the classroom” Itālijā, Palermo.

Palermo_1

   Kursā piedalījās pārstāvji no Latvijas, Polijas, Spānijas, Krētas un Rumānijas. Kurss bija ļoti labi strukturēts un aptvēra aktuālas tēmas. Kursā tika izskatītas tādas tēmas kā komunikācija un digitālās tendences laikā, kad skolēni un skolotāji strādā attālināti. Tika apgūti dažādi interaktīvie digitālie rīki un aplikācijas prezentāciju un fotogrāfiju, mācību video un spēļu veidošanai, lai veicinātu skolēnu zināšanu un prasmju attīstību un kritisko domāšanu, atrodoties klasē vai otrpus ekrāna. Kursa ietvaros arī tika apgūtas aplikācijas, kā organizēt klases vadību, iepazīts kultūras aspekts un tā pielietojums mācību stundā. Kursa ietvaros tika attīstīta publiskā runa un komunikācijas prasmes angļu valodā, notika pieredzes pārnese ar mūsu kolēģiem un iegūtās zināšanas tika izmantotas praktiski. Iegūtās zināšanas un prasmes tiks lietotas, plānojot un vadot mācību stundas.

Daugavpils 3.vidusskolas Erasmus+ programmas projektu Nr.2020-1-LV01-KA101-077384 “Pārmaiņu ieviešanas atslēga – efektīva mācību stunda” līdzfinansē Eiropas Savienība. Vairāk par Erasmus+ programmu var uzzināt Valsts izglītības attīstības aģentūras mājaslapā www.viaa.gov.lv sadaļā Erasmus+.

Palermo_4

Palermo_5

Palermo_6

Palermo_7

Palermo_8

Palermo_10

Palermo_11

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils 3.vidusskolas

vēstures un ekonomikas skolotājs

Nauris Kupcovs,

sporta skolotājs

Genadijs Petrovs

 
Daugavpils 3. vidusskola