Mēs esam uzvarētāji logo konkursā!

erasmus_logo2

Š.g. novembrī Erasmus+ projekta „Science is all around” ietvaros tika izsludināts konkurss – uzzīmēt projekta logo. Katras projekta partnerskolas skolēni zīmēja logo. Mūsu skolā konkurss izraisīja lielu interesi – tajā piedalījās skolēni no 2. līdz 12.klasei. Vislabākie logo no katras valsts tika izvirzīti turpmākajai starptautiskajai balsošanai. Balsošana notika projekta partnerskolās Spānijā, Itālijā, Beļģijā, Portugālē un, protams, arī mūsu skolā. Kopumā nobalsoja 1730 cilvēki!

science_logo2

        Mēs esam priecīgi un gandarīti paziņot, ka mūsu logo uzvarēja starptautiskajā balsošanā! Apsveicam Samiru Garajevu, Anastasiju Jefanovu un Artūru Fedkinu, kuri veiksmīgi un radoši strādāja komandā, un viņu izstrādātais logo kļūs par šī lielā projekta vizītkarti. Paldies jums par lielisko atbalstu balsošanā!

 

thumbnail_IMG_20191108_103350

Info par balsošanu:

 Screenshot_20191113-191708

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola