ERASMUS+ dienas mūsu skolā
erasmus_dienas

Jautrā noskaņojumā un labvēlīgā gaisotnē pagāja ERASMUS+ dienas mūsu skolā. Š.g. 10. un 11.oktobrī visi 7.-12.klašu skolēni svinēja ERASMUS+ programmas ieguldījumu savā dzīvē.

Angļu valodas skolotāji sagatavoja spēles un viktorīnas, kuras pārbaudīja skolēnu zināšanas par programmu, popularizēja pieredzi ERASMUS+ projektos, motivēja iesaistīties tajos. Ar dažādu uzdevumu palīdzību skolēni tika rosināti aktīvi darboties, meklējot pareizās atbildes uz jautājumiem par ERASMUS+ projektiem, mērķiem un ietekmi uz mūsdienīgu izglītību. Izmantojot digitālās tehnoloģijas, skolēni labprāt iesaistījās visās aktivitātēs, diskutēja, dalījās savā pieredzē, spēlēja un ar prieku saņēma balvas par aktīvu līdzdalību.

Šajā mācību gadā mūsu skolā darbojas pieci ERASMUS+ projekti, un skolēni ar nepacietību gaida aizraujošus piedzīvojumus, mūsdienīgas apmācības, neaizmirstamu pieredzi starptautiskajā sadarbībā.  Jaunie projekti padziļinās skolēnu zināšanās  STEM (fizika, ķīmija, bioloģija, ģeoloģija) priekšmetos un palielinās interesi par karjeru šajās jomās, attīstīs prasmi domāt kritiski, uzstāties uz skatuves, filmēt, pievērst uzmanību ekoloģijas, ilgtspējīgas attīstības jautājumiem, protams, visu to darot angļu valodā, un iemācīsies daudz ko citu.

Daugavpils 3.vidusskolas Erasmus+ programmas projektus līdzfinansē Eiropas Savienība. Vairāk par Erasmus+ programmu var uzzināt Valsts izglītības attīstības aģentūras mājaslapā www.viaa.gov.lv sadaļā Erasmus+.          

FOTO

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils 3.vidusskolas

direktora vietniece

Alina Jeremenko

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola