Kopā pret ID stereotipiem

Lidzfinanse_Erasmus_progr_logo_1

Mēs, 10. klases skolēni- Anna, Samira, Erika, Ņikita un Armands , piedaloties Erasmus+ projektā „ F.I.S.T.“ (Fighting Identities Stereotypes Together) šajā mācību gadā, organizējām un novadījām klases stundas 10.a, 10.b, 12.a klasēs. Nodarbību tēmas bija saistītas ar mūsu projekta nosaukumu.

Mūsu mērķis bija uzzināt skolēnu viedokli par stereotipiem un galvenokārt- dzimuma stereotipiem sabiedrībā.

Iepriekš mēs sagatavojām jautājumus, kurus uzdevām katrai klasei. Katram no mums bija savs uzdevums šajā dienā: Armands fotografēja, Samira un Anna vadīja nodarbību, Ņikita un Erika konspektēja rezultātus.

Mūsu vienaudži atzina, ka tā bija izziņas un jaunu iespaidu piesatināta klases stunda. Nodarbības laikā skolēni aktīvi iesaistījās darbā un emocionāli iejūtas aktieru lomā uzdevumu pildīšanas laikā.

Mēs apstradājām iegūto informāciju un varam secināt, ka mūsu vienaudži uzskata stereotipus par nepareiziem un netaisnīgiem bet diemžēl, sapratot to, skolēni seko šiem stereotipiem ikdienas dzīvē.

Mums tā bija arī ļoti izglitojoša un jautru emociju pilna diena.

Daugavpils 3. vidusskolas Erasmus+ programmas projektu "FIST” (Fighting Identities Stereotypes Together) “KIDS” (Kopā pret ID stereotipiem) līdzfinansē Eiropas Savienība. Vairāk par Erasmus+ programmu var uzzināt Valsts izglītības attīstības aģentūras mājaslapā www.viaa.gov.lv sadaļā Erasmus+.

FOTO

 

Informāciju sagatavoja

Daugavpils 3.vidusskolas

10.b klases skolēni

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola