Projekts tuvojas beigām, bet pieredze ir mūžīga

Tuvojas beigām ERASMUS + projekts "Scan your city and culture with apps".

Ir paveikts liels darbs un iegūta vērtīga pieredze darbā ar mobilajām aplikācijām. Viva video, spreaker studio, google street view, thinglink, QR kodi u.c. Tās padara mobilo ierīču lietošanu aizraujošu un mācošu. Pamēģiniet arī Jūs!

Projekta laikā skolēni apmeklēja divas partnervalstis: Spāniju un Itāliju, kā arī pieņēma ārvalstu delegācijas mūsu skolā, iepazinās ar citu valstu tradīcijām, piedalījās sporta sacensībās, prezentāciju veidošanā, sadarbības un saliedēšanas aktivitātēs un protams uzlaboja angļu valodas zināšanas, organizēja video konferences un čatus, guva pārliecību  un iepazinās ar jauniem draugiem. 

Aicinām apskatīt gan mūsu skolēnu, gan projekta partneru izveidotos projekta produktus projekta mājas lapā https://ccappska2.wixsite.com/erasmusplus

Un vēl neliels ieskats par neaizmirstamo projekta braucienu uz Spāniju.


 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola