Erasmus+ projektā “Scan your city & culture”

Daugavpils 3. vidusskolas 8. klases skolēni piedalās Erasmus+ projektā “Scan your city & culture”, kura ietvaros skolēni pilda uzdevumus un veido dažādas prezentācijas / video, lai iepazītos ar skolēniem no citām valstīm (Itālija, Spānija) un pastāstītu viņiem par mūsu kultūru un valsti.

9. martā mūsu 8. klases skolēniem, kas ir iesaistīti projektā, tika piedāvāta iespēja piedalīties video konferencē, kurā piedalījās projekta dalībnieki no Itālijas un Spānijas. Video  konferences mērķis ir iepazīties ar bērniem no trim valstīm, pastāstīt par sevi angļu valodā, organizējot nelielu sarunu par mūsu skolu. Video konferences beigās katras projekta dalībnieku uzdevums bija uzdot dažus jautājumus citiem projekta dalībniekiem tādējādi uzzinot kaut ko jaunu par citām valstīm un attīstot angļu valodas zināšanas. Mūsu skolēni, neskatoties uz nelielu samulsumu, bija ieinteresēti un priecīgi iepazīties ar pusaudžiem no citām valstīm, jo tieši šie pusaudži atbrauks pie mums, uz Latviju, pēc mēneša. Mūsu skolēni bija sajūsmā, jo viņiem bija neparasti redzēt projekta dalībniekus no citām valstīm caur video un komunicēt ar viņiem. Mūsu 8. klases skolēni iepazīsies ar skolēniem no Itālijas un Spānijas aprīlī, kad viņi atbrauks pie mums ciemos uz veselu nedēļu. Viņus gaida dažādas aktivitātes, jautri uzdevumi. Daugavpils 3. vidusskolas 8. klases skolēni palīdzēs viņiem iepazīties ar mūsu valsti un kultūru.

FOTO

Informāciju sagatavoja:

angļu valodas skolotāja

Oksana Zuboviča

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola