Daugavpils 3.vidusskolas darba izvērtēšana Erasmus+ projekta FLIP & MOVIE ietvaros.

Lidzfinanse

Flip_Movi_logo


Maija nogalē Itāļu pilsētā Peskārā notika divgadīgā projekta „Lai top stāsts” noslēguma konference.

Dalībnieki no Latvijas, Horvātijas, Spānijas, Slovākijas apmeklēja divus vērienīgus pasākumus: Starptautiskais seminārs „Building up Readersin Europe: Flip Stories and Share Movies” un noslēguma konference pilsētas teātrī, kuru vadīja koordinatori no Itālijas.

2017. gada 7.jūnijā arī Daugavpils 3. vidusskolā notika pieredzes apmaiņas metodiskais seminārs „Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju izmantošana angļu valodas stundās.”

Vienkopus pulcējās vairāk nekā 60 angļu valodas skolotāju no Latgales reģiona, lai teorētiski un praktiski pilnveidotu savas darba prasmes un iemaņas.

Seminārs tika atklāts ar skolas direktora Vitālija Azareviča uzrunu. Seminārā viesojās Izglītības pārvaldes eksperte projektu jautājumos Evelīna Balode. Projekta koordinatore Alīna Jeremenko iepazīstināja klātesošos ar projekta darba mērķiem un uzdevumiem. Projekta dalībnieki prezentēja divus intelektuālus produktus: Metodisko materiālu izlasi „Be Happy 2 Read&Write” un atraktīvu datorspēli „Storyinventor”, kas balstīta uz projekta dalībvalstu nacionālām pasakām.

Izstrādātie metodiskie materiāli veicina interesi par grāmatu lasīšanu un attīsta radošas rakstības iemaņas. Semināra ietvaros tika demonstrētas dažādas skolēna un skolotāja sadarbības metodes, balstītas uz radošas pieejas tehnoloģiju izmantošanā. Īpašu ievērību izpelnījās videostundas, kas atklāja 21.gadsimta inovatīvas darba metodes. Semināra dalībnieki augstu novērtēja projekta darbu.

Jaunu ideju iedvesmoti, projekta dalībnieki ir gatavi arī turpmāk sadarboties, jo katrs projekta dalībnieks ir kreatīva personība, kurš ieguldījis radošumu un profesionalitāti šajā lietderīgajā darbā.

Daugavpils 3.vidusskolas Erasmus+ programmas projektu „Lai top stāsts” līdzfinansē Eiropas Savienība. Vairāk par Erasmus+ programmu var uzzināt Valsts izglītības attīstības aģentūras mājaslapā www.viaa.gov.lv sadaļā Erasmus+.

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils 3.vidusskolas

skolotājas

Ilona Derjugina

Irena Rožko

Jeļena Kasecka

Marina Fekļistova

DSC02706

DSC02813

DSC02838

DSC02848

DSC02862

DSC02983

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola