Svētā Valentīna dienas konkurss

Jau otro gadu mūsu angļu valodas skolotāji gaida ciemos pilsētas skolu piekto klašu skolēnus, lai padziļinātu viņu zināšanas par Svētā Valentīna svētkiem, atklātu viņas radošās spējas un veicinātu skolēnu interesi par angļu valodu.

16. februārī skolas foajē 11 komandas sagaidīja 10. b klases skolēni, pasniedza katram dalībniekam neparastu sirsniņu, kuru ar mīlestību izgatavoja skolotāja Irina Andrejeva.

O. Vasiļjevas grezni sakārtotajā zālē viesus gaidīja vadītāji no 11. b klases A. Radzeviča, L. Kecko, kā arī svētā Valentīna lomā A. Mihailovs un 10. b klases skolnieces eņģeļu – palīgu lomā K. Istomina, J. Ivanova, A. Sokolova.

Atklājot pasākumu, skolas direktore A. Grjaznova novēlēja visiem veiksmi un radīšanas prieku.

Izpildot skolotāju J. Sedačas un Annas Andrejevas sagatavotos uzdevumus, bērni atbildēja uz viktorīnas jautājumiem, salīmēja lauztās sirdis, veidoja vārdus, meklēja pārus un kļūdas novēlējumos, klausījās dziesmu par mīlestību.

Visradošāk katra komanda parādīja sevi, izveidojot Valentīna dienas apsveikuma atklātni savam angļu valodas skolotājam. Visi apsveikumi bija pasniegti adresātiem.

Žūrija, IP metodiķes I. Ustinovas, skolotāju A. Jeremenko, I. Andrejevas un 10. b klases skolnieču A. Platkovas, I. Djadinovas, I. Grigorjevas, V. Kokinas sastāvā, atzīmēja ar speciālām balvām komandas, kuru apģērbā dominēja šo svētku krāsas.

Zaudētāju šajos mīlestības svētkos nebija. Visas komandas saņēma diplomus par godalgotām vietām, saldas balvas, ka arī suvenīrus no Izglītības pārvaldes. Vislabākie bija 12. vidusskolas piektās klases skolēni.

Starp konkursiem viesus iepriecināja mūsu dziedātāji (J. Sļesareva; V. Izotova, A. Ģibovskis, D. Ogaņane, D. Rogoļevs; K. Čimbaraite, L. Kecko, E. Pliska, E. Sļadnikova) skolotājas S. Rusaļejevas un dejotāji skolotājas I. Miloslavskas vadībā.

Liels paldies skolas administrācijai, visiem skolotājiem, skolēniem un skolas darbiniekiem par atbalstu un sadarbību. Spriežot pēc atsauksmēm, svētki izdevās. Cerēsim, ka konkurss kļūs par labu tradīciju mūsu skolā.

Angļu valodas skolotāja I. Rožko

 

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola