Vecais Jaunais gads

Š.g.18.janvārī Poļu ģimnāzijas aktu zālē pulcējās pilsētas skolu tautas deju kolektīvi, lai rādītu savu dejotprasmi pasākumā „Vecais Jaunais gads”. Pasākumā dejoja 3.,9.,10.,12.,16.vidusskolu, Poļu Ģimnāzijas kolektīva „Kukulečka”, Krievu vidusskolas-liceja, Saskaņas pamatskolas un  Latviešu kultūras centra 1.-4.klašu jaunie mākslinieki.

Daugavpils 3.vidusskolu šajā pasākumā pārstāvēja trīs kolektīvi: 1.klašu 30 jaunie dejotāji, nesen izveidotais 2.-3.klašu skolēnu kolektīvs un mūsu skolā, kā arī pilsētā jau labi pazīstamais 4.klašu deju kolektīvs „Dejotprieks”, kuri jau ceturto gadu turpina nopietni strādāt un arī šogad gatavojas mūsu skolu pārstāvēt tautas deju festivālā „Latvju bērni danci veda”, kas visas Latvijas dejotājus pulcinās 2.jūnijā Gulbenē.

Nākošais plašāka mēroga pasākums notiks jau aprīlī, kad uz Poļu skolas skatuves atkal tiksies pilsētas skolu dejotāji, lai atrādītu savu dejotmāku.

Gatavošanās koncertam un veiksmīga uzstāšanās notika pateicoties dejotāju vecāku un vecvecāku atbalstam, kā arī „dejotāju draugiem”-Ievai Vitkovai, Ilzei Jurušai, Olitai Ļitvinskai un Marinai Fekļistovai, kuras mūsu skolas 62 dejotājiem palīdzēja nokļūt pasākuma norises vietā, ātri  pārģērbties un neapjukt  dejotāju kuplajā pulkā.

Paldies skolas administrācijai par atbalstu, risinot organizatoriskos jautājumus.

Cerot uz turpmāko sadarbību, interešu izglītības pulciņa vadītāja I.Miloslavska

 

 

Noderīgi

Pieslēgties e-klasei

uzdevumi_logotips

 macibu_gram

obligata_litra

 

Saites

 DPIP

ES
VISC
Erasmus
DZM
LVA
Daugavpils 3. vidusskola