SIA "Uzdevumi.lv" izsaka atzinību Daugavpils 3.vidusskolai

Š.g. 7.jūnijā Daugavpils 3.vidusskola no platformas “uzdevumi.lv” pārstāvja saņēma diplomu par aktīvu līdzdalību jauno tehnoloģiju izmantošanā mācību procesā. Par nopelnītiem 126481 TOP punktiem un atrisinātiem 351394 uzdevumiem 2021./2022.mācību gadā portālā “uzdevumi.lv” iegūta 1.vieta skolu kategorijā "800 – 1000 skolēni" Latgales plānošanas reģionā un 83.vieta visā Latvijā.

uzdevumilv_pateiciba

Prieks, ka mūsu skolas pedagogi ir aktīvi pārbaudes darbu veidotāji. Ievērības cienīgs ir arī tas, ka skolēni aktīvi trenējas platformā, papildina zināšanas un paplašina savu redzesloku. Daudziem skolēniem “uzdevumi.lv” ir aktivizējuši sacensības garu, kurš iegūs labākus rezultātus.

Skolā platformā “uzdevumi.lv” ir pieslēgtas 879 PROF licences. Pirms diagnosticējošiem darbiem 3. un 6.klašu skolēniem pieslēdza PROF licenci, lai viņi varētu labāk sagatavoties darbam, apskatot savas kļūdas. 9. un 12.klašu skolēniem PROF licence bija pieslēgta visu mācību gadu, lai skolēni visa mācību gada garumā varētu trenēties un labāk sagatavoties eksāmeniem.

Visaktīvākie uzdevumu risinātāji mūsu skolā ir 4.a klases skolēni, otrajā vietā – 9.b klases skolēni un trešajā – 3.a klases skolēni.

Nezaudēsim cīņas sparu, optimismu un darboties gribēšanu arī nākamajā mācību gadā! Visiem jauku un labiem piedzīvojumiem pilnu vasaru!

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils 3.vidusskolas

Digitālā metodiskā centra vadītāja

Ilze Jonāne

 
Daugavpils 3. vidusskola