Ekskursija uz Rīgu

Mācību gada noslēgumā, 30.maijā, mēs, Daugavpils 3.vidusskolas 6.b klases skolēni, devāmies ekskursijā uz Rīgu. Laiks bija saulains un silts. Pirmais apskates objekts mums bija Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs. Tur mēs aplūkojām taureņu māju, tropiskos augus, redzējām daudz interesantu, skaistu un neparastu augu. Viskrāšņākie šajā laikā ir rododendri. To smarža un krāsu daudzveidība pārsteidza ikvienu.

Riga_6b_1

Tālāk mēs devāmies uz Latvijas Nacionālo bibliotēku. Tā ir iespaidīga, liela, interesanta arhitektūras pērle. Tur mēs spēlējām orientēšanās spēli, meklējot informāciju, apskatījām visu bibliotēku un uzzinājām daudz faktu un jaunas informācijas par dzejniekiem, mūziķiem un Latviju. 

Riga_6b_2    

Riga_6b_3    

Tad mūsu ceļš veda uz lielāko batutu parku Baltijā, kur pārbaudījām savas fiziskās dotības un jautri pavadījām laiku, lēkājot pa dažāda veida batutiem.

Riga_6b_4

Pēcpusdienā devāmies mājupceļā un iegriezāmies Skrīveros. Tur apmeklējam ģimenes uzņēmumu, kas ražo mājas saldējumu. Skrīveru mājas saldējuma ražotnē mums bija iespēja noklausīties stāstījumu par saldējuma vēsturi un nodegustēt 20 dažādu interesantu garšu saldējumu. Saldējums ar dažādu ogu un augļu garšu ir zināms, bet sajūsmu radīja sāļie saldējuma veidi: ar mārrutkiem, siļķi, kartupeļiem utt. Bija ļoti patīkami pavadīt laiku kopā ar klasesbiedriem un uzzināt daudz jaunas informācijas.

Riga_6b_5

Paldies skolotājām Norai Kokiņai un Jūlijai Gribustei par to, ka piedāvāja mums tādu iespēju labi pavadīt laiku pēdējā skolas dienā!                                                                                                                                    

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils 3.vidusskolas

6.b klases skolniece

Nadežda Sulaine
 
Daugavpils 3. vidusskola