Kā rūpēties par mūsu planētu

Š.g. 26.maijā 1.b klases skolēni devās uz Daugavpils Inovāciju centru, kur notika nodarbība par šodien tik aktuālu tēmu „Mūsu zaļā planēta”.

Nodarbības vadītāja rosināja skolēnus padomāt, kas vajadzīgs, lai mūsu zeme tiešām vienmēr paliktu „zaļa”. Skolēni dalījās savās pārdomās. Bērni runāja par iespējām saglabāt Latviju un mūsu pilsētu tīru un skaistu, stāstīja, ko dara paši un viņu ģimenes. Tika runāts par to, kādas iespējas piedāvā mūsu pilsēta, piemēram, šķirot atkritumus, tad tos pārstrādāt, tā mazāk nodarot kaitējumu dabai.

InovacijuCentrs_1b_1

Praktiskajā daļā skolēniem bija iespēja jau no izmantotiem materiāliem pagatavot mašīnas un sarīkot braukšanas sacensības.

InovacijuCentrs_1b_2

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils 3.vidusskolas

1.b klases audzinātāja

Olita Ļitvinska

 
Daugavpils 3. vidusskola