Mūsu zēni sacentās par “Dižpuikas” titulu

Mēs, Daugavpils 3.vidusskolas 5.a un 5.b klases kolektīvi, esam priecīgi un lepni, ka mūsu klasesbiedri Juris Ružs un Alekss Belogrudovs piedalījās Daugavpils pilsētas konkursā “Dižpuika” finālā, kas notika š.g. 11.maijā.

Dizpuika_1

20. un 27.aprīlī abi zēni piedalījās Daugavpils pilsētas Bērnu un jauniešu centra “Jaunība” rīkotā konkursa “Dižpuika” pirmajā un otrajā kārtā un iekļuva finālā, savukārt finālā sīvā cīņā starp 12 finālistiem Alekss Belogrudovs ieguva 2.vietu, bet Juris Ružs – 4.vietu. Skolēni pārbaudīja savas zināšanas, radošās un praktiskās spējas un iemaņas, pildot dažādus konkursa uzdevumus. Mēs, abas klases, sekojām līdzi visiem konkursa kārtu rezultātiem un turējām īkšķus. Pēc katras kārtas dalībnieki stāstīja par notikumiem un uzdevumiem, dalījās iespaidos par to, kas bija viegli un kas sagādāja grūtības.

Dizpuika_2

Dizpuika_3

Konkursa finālisti atzina, ka uzdevumi bija sarežģīti. Pirmajā kārtā dalībniekiem bija jāveic dažādi sporta uzdevumi. Futbolā vajadzēja trāpīt bumbu vārtos un žonglēt bumbu ar kājām, ar velosipēdu braukt cauri šķēršļiem, biatlonā vajadzēja apskriet apli un pēc tam šaut. Sporta daļa skolēniem nesagādāja problēmas. Otrajā kārtā bija radošais uzdevums, praktiskais uzdevums un darbošanās ar koku. Vajadzēja izgatavot koka rāmīti (zāģēt, dzīt naglas). Otrās kārtas uzdevumi gan bija grūtāki, tādēļ pirms fināla skolēni individuāli trenējās skolā kokapstrādē un izgatavoja putnu būrīti.

Finālā Jurim un Aleksam ļoti labi veicās radošajā daļā un kokapstrādē (trepju izgatavošanā). Diemžēl nelielas aizķeršanās bija orientēšanās daļā.

Dizpuika_4

Dizpuika_5

Mēs lepojamies ar saviem skolēniem un viņu sasniegumiem!

Protams, konkursos ir svarīgas ne tikai zināšanas un prasmes, bet arī veiksme, kuras mūsu zēniem šogad nedaudz pietrūka. Cerams, ka nākamajā gadā mūsu skolas finālistiem veiksies labāk!


Informāciju sagatavoja:

Daugavpils 3.vidusskolas

5.a klases audzinātāja

Ilze Jonāne,

5.b klases audzinātāja

Olga Kovaļova

 
Daugavpils 3. vidusskola