Valodas ir bagātība

Daugavpilī jau ir kļuvuši par labu tradīciju Eiropas valodu dienai veltīti pasākumi „Kopā valodu daudzveidībā”. Šogad septembrī, pēc attālināto mācību gada turpinot tradīciju, 1.-12.klasu skolēni tika aicināti iesaistīties valodu dienās, veidojot tēmu „Multilingvāls cilvēks = bagāts cilvēks” atspoguļojošus plakātus. Gatavojot plakātus, izglītojamie veidoja izpratni par Latvijas lingvistisko daudzveidību, kas jāsaglabā un jāattīsta; apzinājās svešvalodu apguves nozīmi; izmantoja iegūtās zināšanas praksē; attīstīja patstāvīgas izziņas un pētnieciskās prasmes, savukārt pedagogi sadarbojās valodu un citu mācību priekšmetu jomā.

Mūsu skolēni aktīvi iesaistījās plakātu veidošanā, gūstot jaunu un interesantu pieredzi. Arī žūrija novērtēja mūsu skolēnu centienus: ir iegūtas vairākas godalgotas vietas un Atzinības.

5.b klases skolēni A.Belogrudovs un K.Vasiļjeva ar savu klasesbiedru atbalstu izveidoja plakātu par vācu kultūru un tradīcijām, par savu darbu iegūstot 3.vietu.

Liels paldies par palīdzību 8.a klases skolniecēm A.Bogdanovai un A.Gavrilovai un 8.a klases audzinātajai O.Vasiļjevai, kā arī vācu valodas skolotājai J.Šarovai par konsultāciju!

PlakatsVacija_5b

Esam priecīgi par visu mūsu skolēnu paveikto un vēlam arī turpmāk būt aktīviem pilsētas pasākumu dalībniekiem!

PlakatuKonkurss

 
Daugavpils 3. vidusskola